Показуйте своїх вушок в дитинстві і зараз.
В мене:
Ось Виросло Ось
це в це
LuLaw🇺🇦
24.1K posts
крінж отут: t.me/lulawpodcast
моє небо: bsky.app/profile/lulaw.…
якщо є бажання підтримати 🥺👉👈
send.monobank.ua/jar/ATbQS
Україна
Born January 26, 2002
Joined December 2021
- Йогурт з кавуном, м'ятою, рисом та бамбуком... Агромол...як? Кому прийшла в голову ця гастрономічна вакханалія?! (Смачно пиздєць🤤)
- Я: я атеїстка і не святкую ці ваші свята... Бабуся: *показує 50 гривнів* Я:
- Я, в свої 21: *існую* Мої родичі: чому ти ще не маєш власної квартири?! Треба збирати по копійочці і вже б була в тебе квартира! А ти собі мандарини купляєш! Я, що навчаюся на економістку:
- Викладач з БЖД: що на даний момент є найбільш небезпечним фактором для вашого життя? Я: росія Викладач: ну,це звісно так,але що тоді в цілому,для усього світу є найбільш небезпечним? Я: все ще росія Викладач: а якщо включити людський фактор? Я: а,зрозуміла.росіяни Викладач:
- Покажіть картинку, яка максимально передає ваш внутрішній стан Під кінець дня:Покажіть картинку, яка максимально передає ваш внутрішній стан
- Тобто ми з бюджету в'їбали 11 мільйонів гривень, аби нам зі сцени сказали "вірити в бога"? Який пиздец.
- Бабка: в тебе спина біла, витри. Я: ха-ха, дуже смішно. Бабка: ти чуєш мене? Витряхни футболку. Я: я знаю, що сьогодні перше квітня) Бабка: хуїтня! Я казала не притулятися до стін в хаті, вони побілені! Я:
- Усім випускникам на майбутнє... Не ставайте старостами в уніку, це трєш. Воно вам не треба. Повірте мені
- Розповідаю (пишу бля) Захотіла я собі раз на пів століття купити шаурму. Біля Сільпо,з якого я забирала свої замовлені мандаринки, як раз стояла одна така "Шаурма", тільки "Ш" в назві в них, це перевернутий логотип Макдональдсу. Але не суть.
- Діти під вікном почали горланити пісні Міладзе і Лепса. Я, яка вже й так на межі нервового зриву від сесії: ПОЗАКРИВАЛИ ПИЗДАКИ!!! На мене огризнулися їхні мамки про те, що свабодная страна, что хатят то і поют. Ну...моя кішка напісяла в лоток дуже вчасно👁👄👁💅
- Східняцьке Святий бидло галичанинХто у вашому отп східняцьке бидло, а хто святий галичанин?



















