Привіт!
Це аккаунт анонімних даньмей тейків. Тут публікуватиметься будь-яка ваша думка про романи, донхва, маньхва, дорами по даньмею.
Залишайте вашу думку в анонімній формі:
анекдот!
жив заєць, а у зайця був дуже крутий велосипед. зустрічає вовк зайця та каже:
- заєць, дай мені твій велосипед покататися!
- звичайно, вовк, бери.
- заєць, а як же на ньому їхати? на ньому не педалей, не ручки тормаза>
- а все просто! коли ти хочеш їхати говори "слава богу", а коли зупинитися "богу слава".
вовк забрав велосипед. їде він, каже "слава богу! слава богу!", все швидше розганяється. веселий, радісний, але тут бачить обрив. розуміє, що якщо не зупинитися, то зможе померти>
Чу Ваньнін – автор nsfw коміксів, він не розкриває власну особистість, тому що працює викладачем. Мо Жань – фанат його творчості, а також студент, який думає, що Ваньнін – той чоловік, який навіть слово "секс" не скаже. >
хвилюється весь переживає, ручки торомоза немає. і різко згадує що казав йому заєць, кричить "богу слава!". зупиняється біля краю обрива і каже: слава богу.
а тепер уявіть як його розповідає лань джань
китайські новели звучить краще, ніж китайські романи you can't change my mind
Адмін: яка різниця як краще звучить якщо це неправильно. Це як з на/в Україні. Росіяни говорять "на" просто тому, що так краще звучить, але це ж неправильно. Тут така сама ситуація :)
Стало цікаво, а в нас є верхівка укрданьмея? Артери, автори, лідери думок і все таке?
Адмін: Тейґу? Змійка? Бандеромашина (артерка)? Впав-налажав? Енівей? Печивко? Пані Огірок? Примара с лисячої нори? Соловейка в темнім гаї? Таблетка ціаніду? Тікток: mriyeen, qukksi, hobi_obi?
Адмінці захотілося різко сказати, що всі перекладачки романів, всі люди які активно роблять контент по даньмею, молодці та заслуговують на найтепліші слова які тільки існують 🫂
ви всі неправі якщо думаєте що в лань вандзі в модерн ау було б довге волосся чи якась інша вишукана зачіска. в нього була би максимально дурна коротка стрижка як у вашого сусіда андрюхи 13 років. а ще він би останній з ґусу поголив свої підліткові вусики,
всі ж знають, що Вей Їн після пересадки ядра використовував Ченьцін як зброю. і для цього він композував (створював мелодії). так от, заклиначі після його смерті. заклинач1: what do you think Wei Wuxian doing?(як ти думаєш, що Вей Вусянь робить?