Jestem więcej niż pewien, że Nawrocki jest nałogowym ćpunem. I to nie od nikotyny jest uzależniony.
ŻADEN snus nie wygląda w ten sposób. Snusy są zgrzewane na płasko, a nie skręcane jak blant.
1/3
Mirkowy 🇵🇱
9,813 posts
- U Nawrockiego słabiutko. Mało kto chce się utożsamiać z ćpunem i patusem.
- A tak wygląda kapuś, który doniósł na własną ojczyznę. Dajcie RT i like żeby się niosło
- 🇷🇺 22 sierpnia w Rosji obchodzony jest Dzień Flagi Narodowej. Oddajemy hołd oficjalnemu symbolowi państwowemu Rosji, który wraz z herbem i hymnem symbolizuje jej suwerenność i niepodległość oraz potwierdza ciągłość wielu pokoleń.
- Rolnicy blokują przejazd karetce pogotowia tłumacząc się, że "była informacja które drogi będą zablokowane".
00:00 - Replying to @Wojtas654321A niby czemu Trzaskowski miałby robić jakiekolwiek testy XD? Kogo przyłapali na ćpaniu na debacie? Rafała czy Karolka?
- Michał Dworczyk wstawił dzisiaj na X wywiad z mieszkanką Kłodzka, Panią Barbarą Glińską. Pani Barbara w wywiadzie żali się, że jedyne co słyszała przed powodzią to komunikaty mówiące o tym, aby "zachować spokój i nie panikować". Nikt nie powiedział Pani Barbarze, że ryzyko jest
- Replying to @mirkowyI nie mówimy tu o debacie w klubie gazety polskiej czy czilałcie u Stanowskiego. To były jego najważniejsze w życiu wystąpienia: debaty prezydenckie. No ludzie kochani. Nie możemy mieć ćpuna na najważniejszym stanowisku w państwie. 3/3
- Replying to @mirkowyPonadto: jestem uzależniony od nikotyny od ponad 18 lat. Najpierw zwykłe fajki, później e-pety. I nie mam żadnego problemu z tym żeby wytrzymać bez nałogu nawet cały dzień. Jeśli ktoś potrzebuje przyćpać w 20 minucie debaty, to jest z nim coś nie tak. 2/3















