Ako su simptomi da je glup kao panj i ne ume da sastavi rečenicu, takav je bio i ranije, nema sekiracije
Srđan Dinčić
15.4K posts
Stand up comedian
- Pomalo mi je žao što nisam najbolji teniser na svetu jer propuštate da čujete šta bi moj ćale imao sve da kaže na megafon.
- Da su doveli 15 hiljada nilskih konja sa stomačnim virusom grad bi bio manje prljav nego što je sad.
- Super što je Madona podržala ali zašto Mik Džeger ćuti, je l’ ukusan sendvič botino?
- Tata mi je kao klincu često govorio "Prestani sa tom facom kao usran golub" i nikad mi nije bilo jasno šta to znači...Do danas. Faca USRAN GOLUB 👇
- Počeli su sa Deklaracijom o Vojvodini - To je bilo glupo. Nastavili su sa "Hiviš Gavrilo" - To je bilo gluplje. Završavaju sa "I ja sam Ćaci" - To im je taman.
- I babama je mesto pored unučića pa ih razvlačite po Jagodini.
- Cela redakcija da se rasporedi po zatvorima i psihijatrijskim ustanovama pod hitno.Jao ološu smrdljivi. Psi vas posrali bando smrdljiva. Pu. Sramota da vas prati svuda. Demoni zla ste.
- Ako smo na 200 zaraženih dnevno imali zabranu kretanja a na 2500 otvarali tržni centar logično je da se na 5000 dnevno život konačno vrati u normalu.
- Da sam špijun svaku razmenu informacija obavljao bih na naplatnoj kod Doljevca jer tamo nema kamera.
- Aj gledajte da danas budemo dobri da ne mora predsednik ponovo u 20h da viče na nas.
- Jutka osuđen na tri meseca. To je premalo. Ali je nešto. Osuđen je. Kao otac ženskog deteta želim da stranka koja okuplja takve kao što je Jutka ne postoji. Ne da ne bude na vlasti. Da ne postoji. A svi koji su na bilo koji način učestvovali u njoj budu posramljeni dok su živi.
- Miša Vacić ne bi skupio deset hiljada potpisa ni da mu je dozvoljeno da se sam potpiše deset hiljada puta.







