-
240 x 320 pixels, 2.4 inches (~167 ppi pixel density)
-
3G
2G / 3G -
5 MP, 25...
-
دعم شرحتين
Optional Dual SIM (Micro-SIM)
غير متاح
تقييم المنتج
(605 تقييم)
موصفات Nokia 515
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 114 x 48 x 11 mm, 56.7 cc (4.49 x 1.89 x 0.43 in) |
| الوزن | 101.1 جرام |
| الألوان بالأسواق | اسود,ابيض |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | TFT, 256K colors |
| مساحة الشاشة | 240 x 320 pixels, 2.4 inches (~167 ppi pixel density) |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| دعم GPRS | Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | لا |
| دعم بلوتوث | v3.0/ with A2DP (single SIM only) |
| GPS دعم | لا |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 5 MP, 2592x1944 pixels, LED flash |
| دعم فلاش | نعم |
| كاميرا امامية | لا |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | microSD, up to 32 GB |
| الذاكرة الداخلية | 256 MB, 64 MB RAM |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نوع نظام التشغيل | Not set |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS(threaded view), MMS, Email, IM |
| المتصفح | WAP 2.0/xHTML, HTML |
| قدرة البطارية في التحدث | حتي 5:18 ساعات |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتي 912 ساعة |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | نعم |
| الشريحة | Optional Dual SIM (Micro-SIM) |
| نوع النغمات | MP3 |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من نوكيا
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن Nokia 515
Elfwa7
2014-03-09 (02:46:39AM)
الصراحة الموبايل على الطبيعة شيك جدااا
ons10
2013-11-04 (05:08:04PM)
يا جماعه انا بنصح اى حد ميغلطش زى ما صحابى عملوا جابوا موب من غير اندرويد و ملائوش العاب او حاجات حلوه للموب بتاعتهم و اللى جاب بلاك بيرى و نزل زيه للاندرويد ولو على المتانه و المواد عندكم متال سونى اكسيبيريا اى حاجة فى مواد تخاليه يتحمل صداماات كتير جدا
NFSHesham
2013-12-15 (04:02:20PM)
بس ده جهاز مش معمول عشان الألعاب وكده , ده للناس الكبيرة و للي مش عايز يشيل تليفون يتخاف عليه لا يتكسر ولا حاجة و اللي هامه الكاميرا + من أشيك الأجهزة اللي ممكن يتدفع فيها فلوس ( أشيك من السامسونج اس 2 و النوت2 و الايس 3 و اليانج وكده )
AshrafAshry
2014-02-28 (07:03:06PM)
اشيك من سام مين ؟؟ انته بجد :D
abdomeme
2014-03-19 (04:41:48PM)
أدفع ليه 1000 جندى فى موبايل مابيلبيش أحتياجاتى
za55az55
2013-10-24 (01:41:49AM)
دا سيمبيان طبعا مش كدة ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نوكيا حالفة ماتنزلش اندرويد
نوكيا حالفة ماتنزلش اندرويد
NFSHesham
2013-10-31 (05:05:09AM)
حضرتك متعرفش أن مايكروسوفت اشترت نوكيا وقبلها كانت عاملة عقد حصري للويندوز فون على نوكيا من 2010
ons10
2013-11-04 (05:08:49PM)
لا ده نظام غير معروف
kaher
2013-10-07 (08:08:00PM)
الموبايل ده روعة وشيك جدا خاصة اللون الابيض
ons10
2013-11-04 (05:02:23PM)
معلش بس يا فرحتم بموب رام 62 و من غير اندرويد و مفهوش غير كاميرا و فلاش و سعره بسعر موبيلات فيها اندرويد و كاميرا عادية و شاشة اكبر و سينسور و رام اربع اضعف راماته
za55az55
2013-10-07 (04:55:38AM)
سعره يوصل 1000ج
madooo12
2013-10-06 (01:29:18PM)
هو غالي علشان المواد اللي هو مصنوع منها, ألومينيوم و gorilla glass و حاجة resin و كلام من ده
لكن طبعا مواصفاته مش حلوة
لكن طبعا مواصفاته مش حلوة
NFSHesham
2013-10-06 (07:24:33AM)
اللي شايف ان التليفون ده مالوش لزمة أحب اقولك روح امسكه أو حتى شوف شكله في الواقع الأول بعدين اتكلم مش كل حاجة هتبان بالصور يا حبيبي وده التليفون الوحيد اللي يعتبر من فئة الFeature phones و فيه كاميرا بفلاش من شركة محترمة و معمول من ألومنيوم و من من أخف التليفونات في التااااااااريخ و بعدين لو مسكته انت هتقول انه يستاهل أكتر من ١٠٠٠ جنيه حتى لو مفيهوش WiFi
ahmedtitos
2013-10-06 (11:45:35AM)
هشام ليلتك طين ياهشام انا جيتلك هنا يبقى هنا وعلى الفيس وبصراحه انا داخل عشانك انت ياهشام عالله اشوفك على اى صفحه لسامسونج وخد بالك ان نور الدين هنا هو كمان
اتفقنا :*
اتفقنا :*
freeboy
2013-10-06 (04:07:00PM)
ههههههه واضح ان هشام مفيش موبيل عجبو خالص
naaaaanysamooo4
2013-10-06 (09:48:31PM)
هههههههههههههههههههههههههههههههههههههه انتم بتتختقو هنا على موقع موبيلات ماالشارع موجود
AlaaQatar
2015-11-02 (11:46:33PM)
السلام عليكم انا عايز اشتري نوكيا 515 ومش عارف اشتري منين لو حد عندو رد يقول وهذا الرقم 01112712127
Egy4Ever
2013-10-05 (06:50:16PM)
سعر الجهاز فالسوق 1100 ج :D
InsaanGmiil
2013-10-05 (05:29:17PM)
دا البضان بذاته شركة تعبانة
alaex
2013-10-05 (03:46:32PM)
بالذمة نوكيا دى بقت شركة تعبانة اوى
موبايل بالسعر ده ومفهوش واى فاى ونظام تشغيلة تعبان s40
دا السامسونج برقبته
موبايل بالسعر ده ومفهوش واى فاى ونظام تشغيلة تعبان s40
دا السامسونج برقبته
