-
2.8″
2.8 بوصة -
2 MP, 16...
-
1200mAh
Li-Po 1200 mAh قابلة للازالة
غير متاح
تقييم المنتج
(388 تقييم)
موصفات Nokia 225
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 124 x 55.5 x 10.4 mm (4.88 x 2.19 x 0.41 in) |
| الوزن | 99.8 جرام |
| الألوان بالأسواق | اسود,ابيض,احمر,اصفر,اخضر |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | TFT, 256K colors |
| مساحة الشاشة | 2.8 بوصة |
| دقة الشاشة | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~143 ppi density) |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | لا |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | لا |
| دعم GPRS | Up to 85.6 kbps |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | لا يدعم |
| دعم بلوتوث | v3.0 |
| GPS دعم | لا |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 2 MP, 1600 x 1200 pixels |
| دعم فلاش | لا |
| كاميرا امامية | لا |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | microSD, up to 32 GB |
| الذاكرة الداخلية | 1000 اسم |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نوع نظام التشغيل | Not set |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS(threaded view), MMS, Email, IM |
| المتصفح | WAP 2.0/xHTML |
| معلومات عن البطارية | Li-Po 1200 mAh قابلة للازالة |
| قدرة البطارية في التحدث | حتي 21 ساعة |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتي 864 ساعة |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | لا |
| الشريحة | Mini-SIM |
| نوع النغمات | MP3 |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
| مكان البصمة | لا يوجد |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من نوكيا
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن Nokia 225
محمود عفت
2015-10-03 (12:39:44AM)
لو سمحتوا التلفون دا بخطين ولا خط واحد وهل يوجد به الواتس اب وشكرا
ahaz1152
2015-08-31 (05:04:20PM)
الجاجه رخيصه فى السعوديه هو الشركه مش واحد
انوشه الفرفوشه
2015-03-09 (10:13:34PM)
كنت عايزه اعرف سعره ايه فى المحلات العاديه لانى عايزه اجيبه بس اسعاره متفاوته
وهل لو اشتريته من اى محل غير موبايل شوب بيبقى مغير اى حاجه من حاجته الاصليه عشان فرق السعر ده ؟؟؟؟؟؟
وهل لو اشتريته من اى محل غير موبايل شوب بيبقى مغير اى حاجه من حاجته الاصليه عشان فرق السعر ده ؟؟؟؟؟؟
BlackCrow
2015-08-02 (06:03:43AM)
سعره يتراوح بين 500 - 550 على حسب المحل .. ممكن حضرتكْ تشتريه من أي محل بس أهم حاجه إن العلبة تكون متبرشمة بالزقة التوكيل راية .
ArchieDeacon
2014-11-30 (12:35:37PM)
نوكيا 225 .. الهاتف الجديد من الفئة المتوسطة .....
الموبايل ده بإختصاااار شديد رااااااااائع جدا ، من حيث الشكل الإنسيابى الشيك جدا ، وأيضا الخامة الجيدة مع حجم الشاشة المناسب للرؤيا خصوصا للناس الكبيرة سنا واللى بتحتاج موبايل شاشته كبيرة وكلماته كبيره ومرئية ومايكونش تاتش وصوته عالى .، والشاشة بيأتى عليها لزقة حماية جاهزة ملزوقة على الموبايل ...
صوت الموبايل .. عالى ونقى جدا ، وفيه كل تطبيقات النت من فيس بوك وتويتر وسكايب وماسنجر ....... إلخ
جاية مع الجهاز برامج ثابته ، بس طبعا للأسف الموبايل مافيهوش 3G ...
الموبايل سرعته جميلة جدا فى الفتح والقفل وباقى المهمام من تسجيل الأسماء حتى 1000 إسم متاح على ذاكرة الهاتف ، وأيضا ممكن تركبله كارت ميمورى حتى 32 جيجا بدون أى قلق ،،
صوت سماعة المكالمات الداخلية للموبايل عالى ونقى وواضح جدا ..
أيضا بطارية الموبايل راااااااائعة حدا ، تدوم من 3 ل 4 أيام عمل مكالمات و MP3 ( نسبة مرضية جدا )
الموبايل متوفر بعدة ألوان ( الأسود - الأحمر - الأصفر - الأخضر ) وسعر الموبايل فى مختلف المحلات من 390 حتى 425 ( طبعا بيختلف السعر من تاجر ﻵخر )
الموبايل ده بإختصاااار شديد رااااااااائع جدا ، من حيث الشكل الإنسيابى الشيك جدا ، وأيضا الخامة الجيدة مع حجم الشاشة المناسب للرؤيا خصوصا للناس الكبيرة سنا واللى بتحتاج موبايل شاشته كبيرة وكلماته كبيره ومرئية ومايكونش تاتش وصوته عالى .، والشاشة بيأتى عليها لزقة حماية جاهزة ملزوقة على الموبايل ...
صوت الموبايل .. عالى ونقى جدا ، وفيه كل تطبيقات النت من فيس بوك وتويتر وسكايب وماسنجر ....... إلخ
جاية مع الجهاز برامج ثابته ، بس طبعا للأسف الموبايل مافيهوش 3G ...
الموبايل سرعته جميلة جدا فى الفتح والقفل وباقى المهمام من تسجيل الأسماء حتى 1000 إسم متاح على ذاكرة الهاتف ، وأيضا ممكن تركبله كارت ميمورى حتى 32 جيجا بدون أى قلق ،،
صوت سماعة المكالمات الداخلية للموبايل عالى ونقى وواضح جدا ..
أيضا بطارية الموبايل راااااااائعة حدا ، تدوم من 3 ل 4 أيام عمل مكالمات و MP3 ( نسبة مرضية جدا )
الموبايل متوفر بعدة ألوان ( الأسود - الأحمر - الأصفر - الأخضر ) وسعر الموبايل فى مختلف المحلات من 390 حتى 425 ( طبعا بيختلف السعر من تاجر ﻵخر )
enooo91
2015-05-18 (05:59:11PM)
انا عاوز اعرف اذا كن بينزلو واتس ولا لا عشان في ناس بتقول بينزلو وناس بتقول لا


