موصفات LG KM555E
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 105.9 x 53.4 x 12 mm |
| الوزن | 90 g |
| الألوان بالأسواق | أسود &فضى &بنفسجى |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | TFT touchscreen, 256K colors |
| مساحة الشاشة | 240 x 400 pixels, 3.0 inches |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| دعم GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g |
| دعم بلوتوث | Yes, v2.1 with A2DP |
| GPS دعم | لا |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 3.15 MP, 2048x1536 pixels |
| دعم فلاش | لا |
| كاميرا امامية | لا |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | حتى 16 GB |
| الذاكرة الداخلية | حتى 40MB |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نوع نظام التشغيل | Not set |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS, MMS, Email, Push Email |
| المتصفح | WAP 2.0/xHTML, HTML |
| قدرة البطارية في التحدث | دقيقه حتى 5:30 |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتى 570ساعه |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | لا |
| الشريحة | لا |
| نوع النغمات | MP3 ringtones |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من ال جي
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن LG KM555E
nadeen66
2013-07-22 (07:39:47AM)
يا جماعه الموب دا مش بيستحمل كان مع واحده صحبتى وقع واقعه بقه 100 حته :))
orochimaru
2012-09-03 (06:39:30AM)
املهم الوحيد في windows 8 و lumia 920
أحمد محمد
2012-07-21 (05:50:36PM)
ده أقل واجب بالنسبة لنوكيا و إن شاء الله هتعلن إفلاسها قريب طول ما هي لسة شغالة بأجهزة السيمبيان و بتصرف عليها فلوس
ramezsayed
2012-07-23 (12:03:50AM)
تمام......
abu sala7
2011-11-09 (12:19:51AM)
يا جماعة الموبايل ده ممتاز جدا انا اشتريته من اسبوع من موبايل شوب ب520 جنيه وعيبه الوحيد ان الكاميرا من غير فلاش بس نقاء الصورة عالى
MoStA_Me
2011-12-11 (09:11:45PM)
هو انتا لقيتوا ب520 جنيه في موبيل شوب
7amada 262
2011-09-20 (03:00:39AM)
ياجماعة لو سمحتوا هو الوبايل دا multi task ولا لأ؟ ارجوكوا ردوا عليا بسرعة وبالنسبة لصوته واطى ولا عالى والالعاب حلوة عليه ولا وحشة.شكرا
_mero_
2011-09-20 (03:10:27PM)
لا مش مالتى تاسك عشان مش سمارت فون
لكن اللى فى مالتى تاسك و مش سمارت فون الcorby\star,II
لكن اللى فى مالتى تاسك و مش سمارت فون الcorby\star,II
ahmedehab
2011-11-01 (09:09:23AM)
اعتقد انه بيدعم مالتى تاسكينج لان الLG kp500 بيدعم مالتى تاسكينج
lakylook
2012-09-03 (09:21:00AM)
مالتى تسك وصوتة حلو لاكن مش عالى اوى..يعنى مش زى التليفوانت الصينى مثلا..بس الصوت مسموع وواضح..وسمعات الازن برضة حلوة با زات انة با يدعم نضام الدوبلى سوند..بس المهم تعرف تلاقية لانة مختفى شوية من السوق دلوقت
medo_ak22
2011-07-11
حلو جدااااااااا
titoo_2121
2011-06-07
الموبايل ده جامد وامكانياته عاليه بس عيبه الكاميرا مفيهاش فلاش
lakylook
2011-06-03
العدة دى فيها مخرج صوت 3.5mm jack على فكرة انا مخدش بالى من انة فوق مكتوب لا علية !!!!
lakylook
2011-06-03
الموبيل دة جبتة بعد موبيل lg kp500 الصراحة شال كل عيوب الموبيل الى قبلة وصوتة مجسم وقوى وبرضة مدخل السمعات الراس حلو ينفع اى نوع يتركب فية تانى.... والتاتش بتاعة سريع الاستجابة جدا دة غير شكلة يوحى با انة فخم وغالى مع انى جبتة با 799 بس الصراحة مش شايف فية اى عيوب لحد دلوقت بقالى اكتر من شهر ونصف جايبة
MoStA_Me
2011-07-26
لو سمحت قولي جبتوا منين بالسعر ده
ayoyo7
2011-09-01
انا عاوزة اعرفة الكاميرة بتاعتوا عالى وكويسة ولالا
alimosa
2011-05-18
ياجماعة عاوز اعرف التليفون دة بيستحامل الشغل ولا لا ارجوة الرد
