موصفات LG kf350
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 100.9 x 50.9 x 14.8 mm |
| الوزن | 102 g |
| الألوان بالأسواق | بيضاء وردية ، الأزرق ، والفستق ، وبينك |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | TFT, 256K colors |
| مساحة الشاشة | 240 x 320 pixels, 2.2 inches |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | لا |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| دعم GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم بلوتوث | Yes, v2.1 with A2DP |
| GPS دعم | لا |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 3.15 MP, 2048x1536 pixels |
| دعم فلاش | لا |
| كاميرا امامية | لا |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | microSD |
| الذاكرة الداخلية | حتى 30MB |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نوع نظام التشغيل | Not set |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS, EMS, MMS, Email |
| المتصفح | WAP 2.0/xHTML, HTML |
| قدرة البطارية في التحدث | حتى 5 ساعات |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتى 350 ساعه |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | لا |
| الشريحة | لا |
| نوع النغمات | MP3 ringtones |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من ال جي
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن LG kf350
midoohos
2011-05-03
موبيل تافة
magdy.elgoker
2011-05-02
موبايل رائع بس عيبه الفلاته
malek.elhazen
2011-03-18
الموبيل دا روعة انا اشتريته اول ما كان نازل من حوالي 2 سنة ايام ما كان بالف و حاجة كان تحفه بس عيبه صوته فعلا و كمان الهاند فري بتاعته باظت و مش لقيت زيها خالص
OmaRYamanY
2011-02-22
سعره رائع و كاميرته أروع
أحمد محمد
2011-01-22
الموبايل ده جامد جدا بالنسبة لسعره و إمكانياته جامدة و كاميرته جامدة جدا انا انصح كل الي عايز يشتري موبايل في حدود السعر ده انه يشتريه لكن علشان أكون امين معاكو هو فيه ثلاث عيوب
الأول إن الفلاته بتاعته تعبانه شويه و مش بتعيش كتير
الثاني إنه مابيشغلش كل الألعاب والتطبيقات الي بيشغلها نوكيا يعني مش كل الصيغ
الثالث صوته مش عالي اوي لكنه نقي جدا
الأول إن الفلاته بتاعته تعبانه شويه و مش بتعيش كتير
الثاني إنه مابيشغلش كل الألعاب والتطبيقات الي بيشغلها نوكيا يعني مش كل الصيغ
الثالث صوته مش عالي اوي لكنه نقي جدا

