موصفات LG GW620
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 109 x 54.5 x 15.9 mm |
| الوزن | 139 g |
| الألوان بالأسواق | أسود ؛ أزرق ؛ رمادى |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | TFT resistive touchscreen, 256K colors |
| مساحة الشاشة | 320 x 480 pixels, 3.0 inches |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| دعم GPRS | Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g |
| دعم بلوتوث | Yes, v2.0 with A2DP |
| GPS دعم | نعم |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 5 MP, 2560 x 1920 pixels, autofocus |
| دعم فلاش | نعم |
| كاميرا امامية | لا |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | حتى 32 GB |
| الذاكرة الداخلية | حتى 150MB |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نوع نظام التشغيل | Not set |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| قدرة البطارية في التحدث | SMS (threaded view), MMS, Email, IM, Push Email |
| قردة البطارية في الوضع العادي | WAP 2.0/xHTML, HTML |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | لا |
| الشريحة | لا |
| نوع النغمات | ; Downloadable polyphonic, MP3 ringtones |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من ال جي
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن LG GW620
Dragon M
2011-11-24 (10:16:39PM)
المشكله في البلتوث
لا يعمل الا مع LG
لا يعمل الا مع LG
meroship
2011-11-05 (11:56:23PM)
موبايل معفن فعلا مفهوش بلوتوث ولا فيه عربى بس تمنه 800 جنيه فى موبايل شوب
salma C3
2011-10-06 (10:47:01AM)
الجهاز مظهره رائع بس غام
هسأل عليه واديكم معلومات عنو انشاء الله
هسأل عليه واديكم معلومات عنو انشاء الله
gamalmessi
2011-10-14 (02:04:11AM)
الجهاز جميل اوى
gamalmessi
2011-10-14 (02:05:02AM)
جامد اوى الاموبيل ده
MetaEb
2011-08-22
متتوهموش يا جماعة...الموبايل ده مفيهوش بلوتوث ولا فيه ترقية والاضاءة فى الشمس منيلة بنيلة خالص
Love Man
2011-09-02
Yes, v2.0 with A2DP :دعم بلوتوث
امال ده ايه طيب ؟؟؟
امال ده ايه طيب ؟؟؟
gamalmessi
2011-10-14 (02:04:35AM)
حلو اوى الجهاز
gamalmessi
2011-10-14 (02:04:37AM)
حلو اوى الجهاز
davidgerguis
2011-08-08
جميل اوى
gamalmessi
2011-10-14 (02:04:36AM)
جميل اوى الجهاز
أحمد محمد
2011-07-22
جلاكسي فيت أحسن وأرخص منه بس ده أحلي حاجه فيه الكيبورد
davidgerguis
2011-08-16
انتا عندك حق
TWOLIGHTS
2011-06-23
امكنياته تحفة بالنسبة لسعره
شيرين
2011-06-18
حلوة اوي وجميل ومش منافس ولا حاجه وامكانيته وشكله وشاشته حلوة
أحمد محمد
2011-06-05
الموبايل ده منافس قوي ل Samsung Galaxy Fit S5670 هما نفس الإمكانيات تقريبا بس ال Samsung Galaxy Fit S5670 شاشته 16M colors و 3.3 inches و فيه خرج صوت 3.5mm jack ونظام تشغيله Android OS, v2.2 (Froyo) يعني عموما السامسونج أحسن بس ده أحلي حاجة فيه الكيبورد و في رأيي دي تخليه أحسن من السامسونج
بس عموما الإتنين كويسين و بنفس السعر
بس عموما الإتنين كويسين و بنفس السعر
magdy.elgoker
2011-06-01
الموبايل ده كان معايا جميل جدا وكلوا امكانيات وجربوه

