-
Android
Android OS, v2.3 (Gingerbread) -
3.2″
3.2 بوصة -
3G
2G / 3G -
5 MP, 25...
-
GB RAM
512 MB ROM, 512 MB RAM -
1230mAh
Li-Po 1230 mAh قابلة للازالة
غير متاح
تقييم المنتج
(809 تقييم)
موصفات HTC Wildfire S
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 101.3 x 59.4 x 12.4 mm |
| الوزن | 105 جرام |
| الألوان بالأسواق | اسود,فضي |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | TFT capacitive touchscreen, 256K colors |
| مساحة الشاشة | 3.2 بوصة |
| دقة الشاشة | 320 x 480 pixels, 3:2 ratio (~180 ppi density) |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| دعم GPRS | Up to 114 kbps |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi hotspot |
| دعم بلوتوث | Yes, v3.0 with A2DP, EDR |
| GPS دعم | نعم |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 5 MP, 2592 x 1944 pixels, autofocus, LED flash |
| دعم فلاش | نعم |
| كاميرا امامية | لا |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | microSD |
| الذاكرة الداخلية | 512 MB ROM, 512 MB RAM |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نظام التشغيل | Android OS, v2.3 (Gingerbread) |
| نوع نظام التشغيل | Android |
| CPU | 600 MHz processor |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| المتصفح | HTML |
| معلومات عن البطارية | Li-Po 1230 mAh قابلة للازالة |
| قدرة البطارية في التحدث | حتي 7:10 ساعات |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتي 570 ساعة |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | لا |
| الشريحة | لا |
| نوع النغمات | MP3, WAV |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
| مكان البصمة | لا يوجد |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
فيديو عن موبايل HTC Wildfire S
أحدث موبايلات من أتش تي سي
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن HTC Wildfire S
alnenashy
2014-07-10 (04:12:51PM)
احتاج الى بطاريه للجهاز ده ... مكن حد يفيدنى بمكان ممكن الاقيها ىفيه ف مصر ولو امكن مكان قريب من شبرا او من محطه مترو
bluefish
2013-11-15 (07:55:08AM)
السلام ليكم ورحمة الله وبركاته
لو سمحت انا عندى استفسار وياريت حد يرد عليا ف اسرع وقت
الموبايل ده معايا بئاله سنه وشهر وعندى مشكله ف صوت الرنه لما حد يجى يرن عليا والموبايل ف كفر خارجى ف الاول الصوت بيبقى حلو وواضح ان فى حد بيرن بعد كده لما باجى اطلعه يعنى عشان اشوف مين بلاقى الصوت بقى مكتوم اوووووى
ودايمآ بتصل بالشركه عشان تحللى الموضوع ده مش عارفين وهو خرج بره الضمان دلوقتى وروحت الصيانه قالتلى لو اتعمله سوفت وير هيبقى 140 جنيه وممكن المشكله متتحلش لانها مشكله مش واضحه ولو هيكلف اكتر من 200 ساعتها هنتصل بيكى وقالتلى انتى المشكله اللى عندك ممكن تكون مش مستاهله غير اعادة ضبط مصنع وانا عملتها كتير وبردو هى هى المشكله
هى قالتلى انا هعملهالك ولو متظبطش هتضطرى تجبيهولى وتسبيه اسبوع
ياررررررررررريت لو حد يقولى ع حل سريع
أسفه طولت عليكــــــوا
لو سمحت انا عندى استفسار وياريت حد يرد عليا ف اسرع وقت
الموبايل ده معايا بئاله سنه وشهر وعندى مشكله ف صوت الرنه لما حد يجى يرن عليا والموبايل ف كفر خارجى ف الاول الصوت بيبقى حلو وواضح ان فى حد بيرن بعد كده لما باجى اطلعه يعنى عشان اشوف مين بلاقى الصوت بقى مكتوم اوووووى
ودايمآ بتصل بالشركه عشان تحللى الموضوع ده مش عارفين وهو خرج بره الضمان دلوقتى وروحت الصيانه قالتلى لو اتعمله سوفت وير هيبقى 140 جنيه وممكن المشكله متتحلش لانها مشكله مش واضحه ولو هيكلف اكتر من 200 ساعتها هنتصل بيكى وقالتلى انتى المشكله اللى عندك ممكن تكون مش مستاهله غير اعادة ضبط مصنع وانا عملتها كتير وبردو هى هى المشكله
هى قالتلى انا هعملهالك ولو متظبطش هتضطرى تجبيهولى وتسبيه اسبوع
ياررررررررررريت لو حد يقولى ع حل سريع
أسفه طولت عليكــــــوا
mohsenturky
2013-12-30 (03:12:19AM)
حضرتك دي خاصية في الموبايل تتاكدي ازاي لو هو مثلا ع المكتب ورن لما تمسكيه صوت الرنة هيبقى واطي ولو قلبتيه على وشه هيبقى صامت واعتقد تقدري تغيري الكلام ده من الضبط
bluefish
2014-02-07 (01:28:08PM)
شكرآ جزيــلآ لرد حضرتك
.. بس انا عارفه اللى حضرتك بتقول عليه ده وانا قافله الخواص دى كلها من Setting & sound
بس بردو المشكله هى هى
.. بس انا عارفه اللى حضرتك بتقول عليه ده وانا قافله الخواص دى كلها من Setting & sound
بس بردو المشكله هى هى
okasha
2013-11-09 (11:16:13PM)
أساتذة الموقع وعباقرته
انا عندى موبايل htc wildfire s ومثبت عليه نظام اندرويد رقم 2.3.5
والاندرويد اللى عليه قديم وكنت عاوز احدثه لأحدث نظام اندرويد
فبعد اذنكم لو أخ فاضل يشرحلى ازاى احدث نظام الاندرويد وكمان زيادة المساحة الداخلية للجهاز وان يكون كارت الميمورى هو ذاكرة الجهاز
وياريت يكون بالتفصيل ومن الصفر لأنى معملتش الموضوع ده قبل كده خالص وايه هى البرامج المطلوبة وكل شئ
وجزيل الشكر للعباقرة
انا عندى موبايل htc wildfire s ومثبت عليه نظام اندرويد رقم 2.3.5
والاندرويد اللى عليه قديم وكنت عاوز احدثه لأحدث نظام اندرويد
فبعد اذنكم لو أخ فاضل يشرحلى ازاى احدث نظام الاندرويد وكمان زيادة المساحة الداخلية للجهاز وان يكون كارت الميمورى هو ذاكرة الجهاز
وياريت يكون بالتفصيل ومن الصفر لأنى معملتش الموضوع ده قبل كده خالص وايه هى البرامج المطلوبة وكل شئ
وجزيل الشكر للعباقرة
bluefish
2013-11-15 (07:56:49AM)
متهيالى هو ده اخر تحديث
ولو عايز اى استفسارات ده رقمهم هما بيعملوا كل الخطوات معاك
38272820
ولو عايز اى استفسارات ده رقمهم هما بيعملوا كل الخطوات معاك
38272820
MhMeD
2013-08-19 (06:33:50PM)
magic_22
2013-08-02 (03:07:13PM)
ياجماعه انا عاوزه الموبيل دي بس يمكن انزل عليه برنامج فايبر وواتس اب وايه اخباره في النت سريع ولا نظامه ايه
madah
2013-07-12 (11:04:19AM)
السلام عليكم ياحلا شباب ايه رايكم فى نوكيا lmua520 ارجو المساعده لو حد معاه موبيل سماسونج او نوكيا تاتش للبيع استعمل خافيف اوكى
AliAfify
2013-07-07 (09:46:55PM)
أنا شايف إنه إنتاج ذكى جدا من سامسونج .. قدرت تدمج بين موبايل مواصفاته كويسة جدا , وكاميرا كومباكت رائعة , وطبعا الفيصل هيكون فى السعر , وأداء الجهاز عموما وخصوصا أداء البطارية !!
sad_sun
2013-07-12 (02:31:31AM)
والله انت دايما بتقول حكم يا استاذ على وليك ناظره ثاقبه جدا تسلم يا كبيرررررررررررررر وجهد مشكور
madooo12
2013-07-07 (02:33:49AM)
رأيي انه وحش جدا, محدش محتاج ده
ال nokia 808 السينسور بتاعه قده 4 مرات و جودة الصورة أحسن بكتير و حجمه أصغر
سامسونج مخليين الحجم كبير علشان يخلو الناس تفتكر ان الكاميرا كويسة
ال nokia 808 السينسور بتاعه قده 4 مرات و جودة الصورة أحسن بكتير و حجمه أصغر
سامسونج مخليين الحجم كبير علشان يخلو الناس تفتكر ان الكاميرا كويسة
ahmedaliyossef2010
2013-07-06 (11:05:50PM)
عنوان الخبر المفروض يبقى S4 zoom وش S2
و رأيي ان دي كاميرا و مدمج معاها موبايل
و رأيي ان دي كاميرا و مدمج معاها موبايل
mob4me
2013-07-07 (06:37:36AM)
تم التصحيح ... نعتذر عن الخطاء
Egy4Ever
2013-07-06 (09:44:02PM)
ودة هيتمسك ازاى عدم اللمواخذه :D
أحمد محمد
2013-07-06 (11:07:56PM)
ههه
مَسكته صعبة فعلا
بس سعره معقول نسبيا ... خصوصا إنه لسة نازل
يعني لو رخص شوية الفترة اللي جاية هيبقى كويس
هو بسعر ال s3 تقريبا .... أو أغلى حاجة بسيطة
مَسكته صعبة فعلا
بس سعره معقول نسبيا ... خصوصا إنه لسة نازل
يعني لو رخص شوية الفترة اللي جاية هيبقى كويس
هو بسعر ال s3 تقريبا .... أو أغلى حاجة بسيطة
mizmizty
2013-07-06 (11:11:59PM)
Nokia EOS أحسن مكنه 100 مرة



