-
Android
Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean) -
4.3″
4.3 بوصة -
4G
2G / 3G / 4G -
4 MP, 26...
-
GB RAM
16 GB, 1 GB RAM -
1800mAh
Li-Po 1800 mAh غير قابلة للازالة
غير متاح
تقييم المنتج
(710 تقييم)
موصفات HTC One mini
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 132 x 63.2 x 9.3 mm (5.20 x 2.49 x 0.37 in) |
| الوزن | 122 جرام |
| الألوان بالأسواق | اسود,ابيض |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | Super LCD2 capacitive touchscreen, 16M colors |
| مساحة الشاشة | 4.3 بوصة |
| دقة الشاشة | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~342 ppi density) |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | نعم |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| دعم GPRS | نعم |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual band, DLNA |
| دعم بلوتوث | v4.0 with A2DP |
| GPS دعم | نعم |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 4 MP, 2688 x 1520 pixels, autofocus, LED flash |
| دعم فلاش | نعم |
| كاميرا امامية | نعم |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | لا يدعم |
| الذاكرة الداخلية | 16 GB, 1 GB RAM |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نظام التشغيل | Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean) |
| نوع نظام التشغيل | Android |
| CPU | Dual-core 1.4 GHz Krait 300 |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email |
| المتصفح | HTML5 |
| معلومات عن البطارية | Li-Po 1800 mAh غير قابلة للازالة |
| قدرة البطارية في التحدث | حتي 13:20 ساعة |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتي 692 ساعة |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | لا |
| الشريحة | Micro-SIM |
| نوع النغمات | MP3, WAV |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
| مكان البصمة | لا يوجد |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من أتش تي سي
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن HTC One mini
esalmshaheen
2014-09-19 (09:28:57PM)
ممكن اعرف الكام عامله ايه يعني ممتازه في التصوير
esalmshaheen
2014-09-19 (09:54:52PM)
وسعر عامل كام الوقتي
mahmoud252
2014-02-08 (10:08:56AM)
ارجوكم حد يفيدنى انا عايز موبايل يكون جامد اوى فى التصفح وفى الألعاب يكون ملوش حل بيشغل جميع الألعاب الحديثه زى gta مثلا يعنى يكون اداء الرامات والبروسيسور عالى اوى ويكون اندرويد عالى وانا محتار بين htc one mini وبين s4 mini يعنى عايز حاجه فى حدود 2500 او 3000 لو فى حاجه احسن من النواحى دى ياريت يقولى
zman2yahob
2014-02-26 (06:19:47PM)
s4 mini هيكون اختيار مناسب ليك
مبروك مقدما اخى الكريم ايا ماكان اختيارك
مبروك مقدما اخى الكريم ايا ماكان اختيارك
pizzalover1320
2014-06-22 (02:00:10PM)
Xperia T2 ultra احسن
lovevictim
2014-01-14 (05:08:52AM)
نفسى HTC تبطل الغلاء الى هيا عملاه ده
ahlawy2
2014-01-16 (06:41:40PM)
عندك حق والله موبيلتها كويسة بس اسعارها غالية نسبة لموبيلات تانية
zman2yahob
2014-02-26 (06:21:45PM)
الموبايل سعره مقارب جدا لآس4
وخامته ارقى من الالمونيوم والكاميرا افضل بفرق كبير اوى فى التصوير الليلى
وخامته ارقى من الالمونيوم والكاميرا افضل بفرق كبير اوى فى التصوير الليلى
mostafadawod20
2013-12-26 (07:17:54PM)
ايه رايكم في جهاز ال جي ابتيموس جي وهو احسن ولا s3
lovevictim
2014-01-03 (01:32:06PM)
الاس 3 احسن فى الكاميرا والسوفت وير والشاشة و البطارية انما ال LG احسن فى الرام و البروسيسور احسنلك خش على اليوتيوب و شوف مقارنة بنفسك
marcelomedo
2013-12-23 (04:32:44PM)
hishamahmed
2013-09-18 (07:02:20PM)
هو لسه منزلش السعودية طيب ياريت سعره كااام
AboulFotouh
2013-08-10 (04:34:31PM)
هو الموب ده نزل ولا لآ .. وياريت لو حد يعرف سعره يقول
NFSHesham
2013-09-04 (01:48:19PM)
لسه هينزل اكتوبر ان شاء الله
m7moduwk
2013-09-05 (04:59:33PM)
طب متعرفش سعره هيكون كام ؟؟!!!
NFSHesham
2013-09-09 (08:29:12AM)
في نفس حدود الS4 Mini وأتمني يكون أرخص
midoelezaby
2013-07-30 (03:36:36AM)
htc one mini افضل ولا S4 MINI
انا محتار بينهم
انا محتار بينهم
ask82
2013-07-30 (05:02:20AM)
s4 mini لو ناوى تبيعه مستعمل بعد كدا
_mero_
2013-08-04 (04:33:39PM)
دا ذاكرة داخلية اكبر و خامة احسن و الppi اعلى
لكن ميدعمش كارت ميمورى للاسف ,
لكن ميدعمش كارت ميمورى للاسف ,
kemo31
2013-08-07 (06:06:35AM)
one mini افضل كخامه وشكل وواجهه
NFSHesham
2013-09-04 (01:49:38PM)
الS4 Mini انسي انه يتباع مستعمل هينزل نص تمنه فقط لان خاماته زفت وهيتبهدل بسرعة و اه الS4 Mini كامكانيات لكن كشغل واستحمال الOne Mini أفضل بكتير من الS4 Mini
mahmoudelmahdy93
2013-07-29 (04:49:04PM)
أحمد محمد
2013-07-29 (05:32:02PM)
إيه ده يا عم !
إنت محتار بين 14 جهاز !!!! ...... ههه
عموما هما فيهم جهاز واحد ........ أحسن من الباقي في كل حاجة
بخبرتك البسيطة ....... تفتكر مين هو ؟؟!!!
إنت محتار بين 14 جهاز !!!! ...... ههه
عموما هما فيهم جهاز واحد ........ أحسن من الباقي في كل حاجة
بخبرتك البسيطة ....... تفتكر مين هو ؟؟!!!
mahmoudelmahdy93
2013-07-29 (11:39:43PM)
ش عارف بجد اصل انا محتار جدا ترشحلي إ؟
zamaleksc
2013-07-30 (12:18:46AM)
انا شايف افضلهم فى السعر Nokia Lumia 520 و الويندوز فون خفيف
أحمد محمد
2013-07-30 (04:01:22AM)
الويندز فون خفيف فعلا ........... بس لأنه صغير و ممل جدا
الأندرويد نظام كبير و عمرك ما تمل منه
و ممكن تتغلب على تقل الأندرويد بجهاز المعالج بتاعه قوي ..... بس كده
الجهاز الأفضل بين ال 14 جهاز اللي إنت محتار بينهم
هو alcatel 997d
لأن:
شاشته 4.3 بوصة
خطين بيشتغلو في نفس الوقت
الذاكرة 4 جيجا بايت
الرام 1 جيجا بايت
البلوتوث v4.0
الكاميرا 8 ميجا بيكسل و بتصور فيديو HD
فيه كاميرة أمامية
أندرويد آيس كريم ... و هينزله جيلي بين رسمي
بروسيسور ثنائي النواه قوي جدا
بطارية 1800 ملي أمبير .... و تعتبر ممتازة جدا جدا بالنسبة لمقاس الشاشة
و ال SRS sound
و كمان فيه راديو
عشان كده هو أحسن واحد بلا منافس
و أتحداك تطلع جهاز واحد بس منهم ..... فيه كل المواصفات مجتمعة
الأندرويد نظام كبير و عمرك ما تمل منه
و ممكن تتغلب على تقل الأندرويد بجهاز المعالج بتاعه قوي ..... بس كده
الجهاز الأفضل بين ال 14 جهاز اللي إنت محتار بينهم
هو alcatel 997d
لأن:
شاشته 4.3 بوصة
خطين بيشتغلو في نفس الوقت
الذاكرة 4 جيجا بايت
الرام 1 جيجا بايت
البلوتوث v4.0
الكاميرا 8 ميجا بيكسل و بتصور فيديو HD
فيه كاميرة أمامية
أندرويد آيس كريم ... و هينزله جيلي بين رسمي
بروسيسور ثنائي النواه قوي جدا
بطارية 1800 ملي أمبير .... و تعتبر ممتازة جدا جدا بالنسبة لمقاس الشاشة
و ال SRS sound
و كمان فيه راديو
عشان كده هو أحسن واحد بلا منافس
و أتحداك تطلع جهاز واحد بس منهم ..... فيه كل المواصفات مجتمعة
يوجد المزيد من الردود, شاهد
جميع الردود
ahmed19999
2013-07-27 (05:57:48AM)
مكن حد يقولي مين الاحلي htc one x plus ولا samsung s3
ask82
2013-07-29 (06:05:23AM)
Samsung S3 لتفوق تطبيقات سامسونج البرمجية و للدعم الكبير لأجهزتها و منها الرومات التى يبرمجها مبرمجون و الإس 3 الإكسسوار بتاعه أشكال و الوان.بس لو حشترى واحد منهم جديد زيرو مش حشترى ولا واحد منهم عشان فيه بديل أحسن و أفخم و أطور اسمه Alcatel Scribe HD و خطين كمان.


