-
Android
Android OS, v4.4.2 (KitKat) -
5.0″
5.0 بوصة -
4G
2G / 3G / 4G -
13 MP, 4...
-
GB RAM
16 GB, 2 GB RAM -
2600mAh
Li-Po 2600 mAh, non-removable غير قابلة للازالة -
دعم شرحتين
Optional Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)
غير متاح
تقييم المنتج
(356 تقييم)
موصفات HTC One E8
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 146.4 x 70.7 x 9.9 mm (5.76 x 2.78 x 0.39 in) |
| الوزن | 145 جرام |
| الألوان بالأسواق | اسود,ابيض,احمر |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | Super LCD3 capacitive touchscreen, 16M colors |
| مساحة الشاشة | 5.0 بوصة |
| دقة الشاشة | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~441 ppi density) |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | نعم |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | لا |
| دعم GPRS | نعم |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| دعم بلوتوث | v4.0, A2DP, apt-X |
| GPS دعم | نعم |
| NFC دعم | نعم |
| دعم راديو Fm | لا |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 13 MP, 4128 x 3096 pixels, autofocus, LED flash |
| دعم فلاش | نعم |
| كاميرا امامية | نعم |
| موصفات الكاميرة الامامية | 5 MP, 1080p |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | microSD, up to 128 GB |
| الذاكرة الداخلية | 16 GB, 2 GB RAM |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نظام التشغيل | Android OS, v4.4.2 (KitKat) |
| نوع نظام التشغيل | Android |
| CPU | Quad-core 2.5 GHz Krait 400 |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email |
| المتصفح | HTML 5 |
| معلومات عن البطارية | Li-Po 2600 mAh, non-removable غير قابلة للازالة |
| قدرة البطارية في التحدث | حتي 26 ساعة |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتي 504 ساعة |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | نعم |
| الشريحة | Optional Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| نوع النغمات | MP3, WAV |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
| مكان البصمة | لا يوجد |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من أتش تي سي
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن HTC One E8
hamdymohamed
2015-04-06 (08:47:16PM)
مين الأفضل وفى إيه أرجو الرد والتوضيح
pbglegend
2015-04-03 (08:45:04PM)
ياجماعة...مفيش حد بيكلم عن الموبايل دا اللي بشريحتين ليه؟
انا عايز اجيبه بس عايز اعرف بطاريته بتقعد اد ايه شغل...انا معايا ال htc 816 العادي وماشاء الله ممتاز وبطاريته بتقعد 24 ساعة شغل عادي...مكالمات ونت باستخدام متوسط..
ياريت تقييم للبطارية
انا عايز اجيبه بس عايز اعرف بطاريته بتقعد اد ايه شغل...انا معايا ال htc 816 العادي وماشاء الله ممتاز وبطاريته بتقعد 24 ساعة شغل عادي...مكالمات ونت باستخدام متوسط..
ياريت تقييم للبطارية
ainshtin
2015-03-05 (01:25:26PM)
ياجماعة انا ناوي اشتري الموبيل ده ناس كتير على النت بتشكر فيه بس خايف من الكمرة معرفش جودتها ايه ياريت الي معاه الموبيل يكتبلنا تقييم عنه باهم المميزات والعيوب
ahmednegro
2015-03-03 (09:27:37PM)
دلوقتي الموبايل ده متوفر منه خطين في مصر فعلا ولا لا...... وبالمقارنة بينه وبين htc desire 820 الخطين أيهما افضل
ainshtin
2015-03-05 (01:27:44PM)
الي موجود في مصر بخطين وهو افضل من 820 بكتييير
ahmedgold111
2015-02-18 (02:33:14PM)
يا شباب هى العدة دى بخط ولا خطين انا اشترتها امبارح ومش لاقى غير مكان خط واحد ودخلت على كل المواقع لقيتها بخطين ازاى اتاكد انها هط ولا خطين
Nader81
2015-02-17 (07:39:17PM)
أهم حاجة عايز أعرفها أخبار كاميرته إيه ؟
Nader81
2015-02-17 (07:41:22PM)
يا جماعة عايزين تفاعل في الصفحة عايز أشتري وعايز رأيكم
ALMAGC
2015-02-07 (08:02:45PM)
اجيبو منين بالسعر ده ؟
boss1
2015-01-27 (02:44:30PM)
يا جماعة انا عايز اشتري الموبايل ده هل الموبايل ده كويس ولا في حاجة احسن في حدود السعر دة وهل الموبايل ليه عيوب
hesham1234
2014-12-26 (01:25:07PM)
ممكن اعرف الافضل بين الموبايل دة ولا z1 ??
xperiaz2
2015-01-12 (01:01:53PM)
Htc e8
ainshtin
2014-12-18 (11:39:25PM)
ياريت لو حد عنده الموبيل يتكلم عن عيوبه ومميزاته وهل ان الكاميرا مفيهاش خاصية تثبيت الصور والفيديو عند الالتقاط بيأثر على جودتها ولا لا ؟؟