-
Android
Android OS, v2.3 (Gingerbread) -
3.2″
3.2 بوصة -
3G
2G / 3G -
3.15 MP,...
-
GB RAM
90 MB storage, 512 MB ROM, 512 MB RAM -
1230mAh
Li-Po 1230 mAh, قابلة للازالة
غير متاح
تقييم المنتج
(652 تقييم)
موصفات HTC Explorer
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 102.8 x 57.2 x 12.9 mm |
| الوزن | 108 جرام |
| الألوان بالأسواق | متعدد الالوان |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | TFT capacitive touchscreen, 256K colors |
| مساحة الشاشة | 3.2 بوصة |
| دقة الشاشة | 320 x 480 pixels, 3:2 ratio (~180 ppi density) |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| دعم GPRS | 80 kbps |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi hotspot |
| دعم بلوتوث | v3.0 with A2DP, EDR |
| GPS دعم | نعم |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 3.15 MP, 2048x1536 pixels |
| دعم فلاش | لا |
| كاميرا امامية | لا |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | microSD, up to 32GB |
| الذاكرة الداخلية | 90 MB storage, 512 MB ROM, 512 MB RAM |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نظام التشغيل | Android OS, v2.3 (Gingerbread) |
| نوع نظام التشغيل | Android |
| CPU | 600 MHz Scorpion |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| المتصفح | HTML, Adobe flash |
| معلومات عن البطارية | Li-Po 1230 mAh, قابلة للازالة |
| قدرة البطارية في التحدث | حتي 7:40 ساعات |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتي 445 ساعة |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | لا |
| الشريحة | لا |
| نوع النغمات | MP3, WAV |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
| مكان البصمة | لا يوجد |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من أتش تي سي
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن HTC Explorer
lonleystar
2014-02-13 (02:27:42PM)
amrpc
2014-02-13 (12:55:34AM)
في تليفونات حلوة وسعرها مفروض انه كويس مش بتنزل مصر وبينزلنا حاجات غريبة مش فاهم ده راجع للتاجر ولا مين
مثلا في تليفون سعره في السعودية ممتاز اللي هو هواوي y320
منزلش ومش هينزل مصر ونازل حاجات غريبة
مثلا في تليفون سعره في السعودية ممتاز اللي هو هواوي y320
منزلش ومش هينزل مصر ونازل حاجات غريبة
mehany
2014-02-10 (01:55:04AM)
ياترى هينزل مصر امتى ؟
ahmedhaykabbaj
2014-02-09 (12:12:09PM)
الاس 5 من اجهزة اندرويد
بس كان موعد الاصثدار في هشهر فبراير ليش تاجل لشهر مارس
بس كان موعد الاصثدار في هشهر فبراير ليش تاجل لشهر مارس
adhamToon
2014-02-08 (07:38:41PM)
هل تتوقع ان هذا الهاتف سيسخن مثل الاس 4 و معظم اجهزت السامسونج؟؟؟؟
mhmdnzmi
2014-02-09 (03:02:03PM)
ايون السخونة دى مشكله كبيرة فعلا انا ودانى اتحرقت بسبب الاس 4
ahmednasser15
2014-01-01 (09:52:07AM)
gogo6670
2013-10-07 (01:37:29AM)
لو سمحت انا عاوزة اظبط اللغة العربية فى الجهاز اعمل اى واما اجى اعمل اب ديت مفيش اب ديت متاح اعمل اى هوا العربى موجود بس مقطع يعنى لو كلمة موبايل تبقى م و ب ا ي ل
fareszidan
2013-05-13 (07:12:42PM)
ياااجماعة لو سمحتوا ارجو الرد الوبيل بيشغل العاب عالية مثل لعبة sudawy و asphlt
mo2men5002
2013-03-05 (02:19:11PM)
ممكن حد يقولي ايه الفرق بين الفرجنات بتاعت الاندرويد يعني مثلا الفرق بين ال جينر بريد و الجيلي بين عاوز اعرف بتفرق ف ايه و شكرا
tragedy
2013-03-05 (01:20:36AM)
انا معايا الموبايل دة للبيع فى الاسكندرية بـ 800 جنيه بحالة ممتازة
نمرتى 01092700669
نمرتى 01092700669

