-
3.5″
3.5 بوصة -
يدعم
-
1000mAh
Li-Po 1000 mAh, قابلة للازالة -
دعم شرحتين
Dual SIM
غير متاح
تقييم المنتج
(666 تقييم)
موصفات G-TIDE E5
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 121 x 51 x 15.6mm |
| الوزن | 105 جرام |
| الألوان بالأسواق | الازرق - فضى |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | HVGA |
| مساحة الشاشة | 3.5 بوصة |
| دقة الشاشة | 640 x 480 pixels |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | لا |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| دعم GPRS | نعم |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | لا يدعم |
| دعم بلوتوث | يدعم |
| GPS دعم | لا |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | يدعم |
| دعم فلاش | نعم |
| كاميرا امامية | لا |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | microSD, up to 8 GB |
| الذاكرة الداخلية | 120 كيلو بايت |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نوع نظام التشغيل | Not set |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS, MMS, Email |
| المتصفح | WAP |
| معلومات عن البطارية | Li-Po 1000 mAh, قابلة للازالة |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | نعم |
| الشريحة | Dual SIM |
| نوع النغمات | MP3, MP4 |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
| مكان البصمة | لا يوجد |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من جي تايد
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن G-TIDE E5
kekokrsto
2014-05-31 (06:30:03PM)
عايز اشتري التلفون دا بس شكله مفهوش اي امكينات خالص محدش اشتري التلفون دا و يقولنا ايه رايكو فيه؟
ahmednasser15
2014-01-01 (10:15:33AM)
zezololo
2013-10-05 (11:32:30PM)
التليفون ده سعره الحقيقى كام
AwadE61i
2013-06-01 (01:28:32PM)
يا تري السوفت بتاعه زي السامسونج
kekokrsto
2014-05-31 (06:33:38PM)
شكال دا مش صوره التلفون لا اللون اسود و هو بيقولك اللون فضي و ازارق و بعدين لو نفس السوفت تعتبار سرقه بس الله اعلم؟

