Moje imie to Filip. Mieszkam w Płońsku. Urodziłem się w miesiącu grudniu. Niebawem ukończę 24 latek. Moje zainteresowania to muzyka, gry, film, sport, TV, auto-moto, moto-Cross, sporty motoro-wodne, komputery, gdy planszowe motoryzacja, nowości komputerowe, zabytki, gry komputerowe, film, technika TV, zwiedzanie zabytków, przeboje, moto-cross, radio.