موصفات Vodafone V720
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 97 x 46 x 16.8 mm |
| الوزن | 100 جرام |
| الألوان بالأسواق | بني لامع |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | TFT, 256K colors |
| مساحة الشاشة | 240 x 320 pixels, 2.0 inches |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | نعم |
| دعم EDGE | لا |
| دعم GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم بلوتوث | نعم |
| GPS دعم | لا |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 1.3 MP, 1280 x 1024 pixels |
| دعم فلاش | لا |
| كاميرا امامية | لا |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | حتي 2GB |
| الذاكرة الداخلية | 32 MB |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نوع نظام التشغيل | Not set |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS, MMS |
| المتصفح | WAP 2.0/xHTML |
| قدرة البطارية في التحدث | حتي 3:42 ساعات |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتي 350 ساعة |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | لا |
| الشريحة | لا |
| نوع النغمات | Vibration; Polyphonic(64), MP3 ringtones |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | نعم |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من فودافون
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن Vodafone V720
shady01132
2011-07-12
VODAFONE MOBILA6 W23A
AYTSH
2011-10-15 (02:52:44PM)
يدوب بيقول الو
alnazer2011
2011-06-19
على فكرة في السامسونج شات احسن منه وسعره اقل
osamafathy
2011-05-30
el mobile 3`aly shwaia we kol el mobilat el vodafone msh 7lwa we msh mwgoda kter we msh r5esa
ahmedraouf
2011-05-09
حد جرب التليفون ده
نواز المرجي
2011-04-21
شكله حلو للبنات
manshy2
2011-04-18
الموب ده حلو اوي امكانياته كويسه جدا
bero
2011-04-16
ليه الموبيلات الفودافون دي مش بتنزل كتير
yody
2011-02-22
منظره حلو
OmaRYamanY
2011-02-22
جامد آخر حاجه منظره حلو
mer44
2011-02-09
الموبيل جميل و رخيص وامكانيته حلوه
wesam_bek
2011-08-31
هو بيكام
angelboy
2012-02-10 (05:20:16PM)
النتاج متوقف
