-
240 x 320 pixels, 2.8 inches (~143 ppi pixel density)
-
2 MP, 16...
غير متاح
تقييم المنتج
(448 تقييم)
موصفات LG T505
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 105 x 57.3 x 12.9 mm (4.13 x 2.26 x 0.51 in) |
| الوزن | 93 جرام |
| الألوان بالأسواق | أسود |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | TFT touchscreen, 256K colors |
| مساحة الشاشة | 240 x 320 pixels, 2.8 inches (~143 ppi pixel density) |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | لا |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| دعم GPRS | نعم |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g |
| دعم بلوتوث | Yes, v2.1 with A2DP |
| GPS دعم | لا |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 2 MP, 1600x1200 pixels |
| دعم فلاش | لا |
| كاميرا امامية | لا |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | microSD, up to 16GB |
| الذاكرة الداخلية | 60 MB |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نوع نظام التشغيل | Not set |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS, MMS, Email, IM |
| المتصفح | WAP 2.0/xHTML, HTML |
| قدرة البطارية في التحدث | حتى 6 ساعات |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتى 550 ساعه |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | لا |
| الشريحة | لا |
| نوع النغمات | MP3 |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من ال جي
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن LG T505
ahmednasser15
2014-01-01 (09:30:00AM)
BoosyCat
2013-06-18 (03:11:54AM)
السلام عليكو
محتاجة اشترى موبايل السعر ما بين 1000 الى 2000 جنيه
مش فارقة معايا النوع
اهم حاجة عندى يكون بخطين ( شريحتين )
ويكون عيوبه قليلة
والكل بيشكر فيه
انا صراحة خبرتى قليلة فى الموبيلات
فعاوزة اقتراحاتكم ونصائحكم
بكم انكم انتو خبرة
ومتشكرة لكل اللى يقدملى مساعدة او ينصحنى
محتاجة اشترى موبايل السعر ما بين 1000 الى 2000 جنيه
مش فارقة معايا النوع
اهم حاجة عندى يكون بخطين ( شريحتين )
ويكون عيوبه قليلة
والكل بيشكر فيه
انا صراحة خبرتى قليلة فى الموبيلات
فعاوزة اقتراحاتكم ونصائحكم
بكم انكم انتو خبرة
ومتشكرة لكل اللى يقدملى مساعدة او ينصحنى
eyadgalaxy
2014-02-15 (03:24:25PM)
لو سمحتي بصي دة موبيل كان معايا وجبت واحد بدالو فا متجيبيهوش هو عيوبه كتير اشتري سامسونج جلاكسي كور شوفي في قسم السامسونج في الموقع دة
moonmoor
2013-01-30 (08:07:29PM)
سامسونج مونتى فى حاله الجديد للبيع بسعر 380 للتواصل 01272067206 البيع لظروف سفر والموبايل وارد خارج صناعه فيتنام .سامسونج مش زى اى موبايل مونتى صينى.سامسونج

