موصفات LG P525
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 109.4 x 56.2 x 12.9 mm |
| الوزن | 120 جرام |
| الألوان بالأسواق | اسود |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | TFT resistive touchscreen, 256K colors |
| مساحة الشاشة | 240 x 320 pixels, 2.8 inches |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | لا |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| دعم GPRS | Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g |
| دعم بلوتوث | نعم |
| GPS دعم | لا |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 2 MP, 1600x1200 pixels |
| دعم فلاش | لا |
| كاميرا امامية | لا |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | حتي 4GB |
| الذاكرة الداخلية | 15 MB, 32 MB RAM, 128 MB ROM |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نوع نظام التشغيل | Not set |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS, MMS, Email, IM |
| المتصفح | WAP 2.0/xHTML, HTML |
| قدرة البطارية في التحدث | حتي 10 ساعات |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتي 450 ساعة |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | نعم |
| الشريحة | نعم |
| نوع النغمات | MP3 |
| مخرج صوت 3.5mm jack | لا |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من ال جي
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن LG P525
sherifzaki77
2013-05-26 (06:05:17AM)
I have a problem and I need your help..I have LG p525 and touch screen stopped working,what can I do?
Mahmoudtttt
2013-05-16 (11:03:19PM)
خبر ممتاز طبعا اكيد معروفة قيمة الـ BBM وشهرتة حتى ان بعض الناس كانت بتشترى بلاك بيرى عشان خاطر التطبيق ده بس وهنا ويمكن علامات استفهام كتير على ان شركة بلاك بيرى هاتعمل للتطبيق اتاحة على نظامى أندرويد و iOS فى حين ان ده ممكن يأثر على الخصوصية والمبيعات الخاصة بالشركة
BlackCrow
2013-05-16 (07:58:49AM)
إيه اللخبطة دي , مالها شركة Blackberry بقت متخبطه في قراراتها ؟!!!!!! طيب إزاي يا فالحين هتشغلوا الخدمة دي في نظامي IOS و Android ؟ ال BBM بيشتغل بل Code ؟!!!!! لو عملوا الموضوع ده Blackberry هتفقد صلاحيتها , هتبقى ملهاش لازمه.
abosalah
2013-05-16 (01:49:19AM)
كده يبقى البلاكبيرى مالوش اى لازمه
a7mDYaSser
2013-05-15 (04:45:46PM)
aYwa b2a :D
alaex
2011-10-04 (11:39:31PM)
الجهاز ده مش منتشر
titoo_2121
2011-06-27
شكله جديد بس ومش منتشر
انما السامسونج ستار واي فاي احسن منه وارخص ويعتبر نفس الامكانيات بالاضافه الى ان السامسونج بطاريته اقوي بكتير
انما السامسونج ستار واي فاي احسن منه وارخص ويعتبر نفس الامكانيات بالاضافه الى ان السامسونج بطاريته اقوي بكتير
shalabe
2011-09-01
كتير السعر ده
waleedyounis77
2011-06-21
انا مش مقتنع بالموبايل ده شايف ان السامسونج افضل منه الشامب او الدوس او الواى فاى
titoo_2121
2011-06-07
الخطين بيشتغلو مع بعض وللا واحد يشتغل والتاني احتياطي ؟؟
mazen_tota
2011-06-03
انا من راى Samsung S5230W Star WiFi افضل منه شكل وامكانيات

