موصفات LG GW300
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 115.5 x 61 x 12.8 mm |
| الوزن | 95 جرام |
| الألوان بالأسواق | أسود,أزرق |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | TFT, 256K colors |
| مساحة الشاشة | 320 x 240 pixels, 2.4 inches |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | لا |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| دعم GPRS | Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم بلوتوث | Yes, v2.1 with A2DP |
| GPS دعم | لا |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 2 MP, 1600x1200 pixels |
| دعم فلاش | لا |
| كاميرا امامية | لا |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | حتي 16GB |
| الذاكرة الداخلية | 15 MB |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نوع نظام التشغيل | Not set |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS (threaded view), MMS, Email, IM |
| المتصفح | WAP 2.0/xHTML, HTML |
| قدرة البطارية في التحدث | حتي 5 ساعات |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتي 400 ساعة |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | لا |
| الشريحة | لا |
| نوع النغمات | MP3 |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من ال جي
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن LG GW300
magdy.elgoker
2011-08-18
رائع وامكانياته حلوه
magdy.elgoker
2011-08-18
ورخــــــــــــــــــــــيص
soso8
2012-06-25 (07:09:42PM)
هو رخص اكتر من كده ؟؟؟
martin maher
2011-08-07
ya gma3a lw 7d m3ah el mobile da yreet bs y2ole hya eh 3yopo w kda
alnazer2011
2011-07-14
جميل ورخيص جدا
saloka_sun
2011-07-07
nokia c3
wi fi
camera 2mega pixsel
qwerty keyboard
screan 320-240
سعر الجهاز 780
للأستعلام يرجى التصال على
0148487373
01516390409
0199014909
abojoumana
2011-06-29
سعره جميل جدا وامكانياته مش بطاله
Cassandra
2011-05-08
بيفتح ملفات Word وبيكتب عربي؟
وايه الفرق بينه وبين LG GW305؟
وايه الفرق بينه وبين LG GW305؟
Ana SoMa
2011-03-27
يا جماعة انا بفكر اجيب الموبيل ده
اية رايكوا ؟؟
انا خايفة اجيبوا ؟؟
مع العلم انا استعملى للموبيلات وحش
اية رايكوا ؟؟
انا خايفة اجيبوا ؟؟
مع العلم انا استعملى للموبيلات وحش
OmaRYamanY
2011-02-22
و الله ناقصه واي فاي و يبقي تحفه
mr_math
2010-12-29
الموبيل جميل جدا
بس هناك معلومات غير صحيحة مثل
دعم usb فهو يدعمه
و الذاكرة الداخلية 15 و السيستم 25
و يدعم راديو
بس هناك معلومات غير صحيحة مثل
دعم usb فهو يدعمه
و الذاكرة الداخلية 15 و السيستم 25
و يدعم راديو
_mero_
2010-09-13
hwa gw550 nzl msr

