-
Android
Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean), upgradаble to v4.4.2 (KitKat) -
540 x 960 pixels, 5.5 inches (~200 ppi pixel density)
-
3G
2G / 3G -
8 MP, 32...
-
GB RAM
8 GB, 1 GB RAM
غير متاح
تقييم المنتج
(409 تقييم)
موصفات LG G Pro Lite
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 150.2 x 76.9 x 9.4 mm (5.91 x 3.03 x 0.37 in) |
| الوزن | 161 جرام |
| الألوان بالأسواق | اسود,ابيض |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| مساحة الشاشة | 540 x 960 pixels, 5.5 inches (~200 ppi pixel density) |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| دعم GPRS | Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, Wi-Fi hotspot |
| دعم بلوتوث | v3.0, A2DP |
| GPS دعم | نعم |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 8 MP, 3264 x 2448 pixels, autofocus, LED flash |
| دعم فلاش | نعم |
| كاميرا امامية | نعم |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | microSD, up to 32 GB |
| الذاكرة الداخلية | 8 GB, 1 GB RAM |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نظام التشغيل | Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean), upgradаble to v4.4.2 (KitKat) |
| نوع نظام التشغيل | Android |
| CPU | Dual-core 1 GHz Cortex-A9 |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Mail, IM |
| المتصفح | HTML 5 |
| قدرة البطارية في التحدث | حتي 14 ساعة |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتي 700 ساعة |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | لا |
| الشريحة | Mini-SIM |
| نوع النغمات | MP3, WAV |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | نعم |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من ال جي
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن LG G Pro Lite
abousalah25
2015-04-24 (01:36:38PM)
انا قدامى الموبيل ده استعمال محتاج اعرف سعره علشان اشتريه بكام مستعمل
HellMaker
2015-01-24 (02:24:44PM)
دة ولا lenovo Tap a8 a5500 من ناحية كل حاجة
HellMaker
2014-12-14 (12:45:10PM)
هو مش البروسيسور كدة قليل ولا ايه دة انا معايا ال اس 3 ميني 1.2 لكن دة 1 بس
MEl3RaBy
2014-12-24 (01:45:58AM)
حضرتك ده اينعم انه ثنائى A9 بس كـ اداء بينه موبايلات LG و Samsung عن تعامل مع الاثنين الفرق شاسع جدااااا ,, الـ LG معايا محمل عليه +60 تطبيق ولعبة ما بين تطبيقات والعاب عادية وHD ده غير بتاع 20 ابلكيشن موجودين بالاصل فـ الموب ,, ورغم ذالك ادائه ممتاز جدا ومش بيهنج نهائيا
عكس تعاملى مع السامسونج تمـامـاااااااااااااااااااااااا .
عكس تعاملى مع السامسونج تمـامـاااااااااااااااااااااااا .
HellMaker
2014-12-14 (12:42:40PM)
دة ولا ال s3 neo من تشغيل العاب والكاميرا والسرعة و كلو و الوضوح والصوت و انهي اقل في التهنيج و احسن في البطارية
mopsher
2014-11-10 (11:46:38PM)
لما باجى فى الفيس عاوز اعمل نسخ لبوست مكتوب باجى فى اخر البوست الناس بتكون عاملة # وامضة او حكمة او اى حاجة باجى انا افضل دايس عليها ويظهرلى كلمة نسخ وادوس نسخ ينسخلى البوست كلو دا فى الموب اللى كان معاية سامسونج جلاكسى منى 2 وال جى برو لايت لاء لية معرفش المشكلة دى عملالى عطلة كبيرة جدا لما بفتح ويب عادى مش فيس واجى انسخ اى حاجة بنفع انما فى الفيس لا لية بليز اللى يعرف الطريقة يقولى هل دى حاجة فى الضبط ولا هى كدا ارجو الرد سريعآ وشكرا
mostafa86u
2014-11-30 (02:59:56PM)
هل المتصفح متحدث بأخر نسخة وجرب استخدام جوجل كروم او فايرفوكس لانهم بيدعمو الفلاش
smsmsoka
2014-10-10 (07:02:21PM)
انا عايزه اجيب lg بس خايفه جدا منه هل هو كويس ولالا بيهنج والصوت انا محتاره بين g pro lite وsony m2 dual .وانهى احسن lg ولا sony .
وايه الفرق بين g pro lite و g 2 mini
وايه الفرق بين g pro lite و g 2 mini
mostafa86x
2014-10-24 (08:45:42PM)
ال جى شركة كبيرة انا بستخدم تليفون اقل e420 بصراحة شغال طحن وانا استخدامى تقيل مفتكرش انه هنج قبل كده وفى دعم فنى حتى النسخة بتاعتى لعبت فيها وقدرت انزل واحدة جديدة واحسن من القديمة من الموقع الرسمى بالتوفيق
naserhamada
2014-10-08 (09:33:51PM)
هل يمكن تشغيل ساعة سامسونج جير على موبايل ال جى برو لايت ولو ينفع تشتغل ازاى اشغلها ...ارجو الافادة ولكم جزيل الشكر
ahmedkhaled86
2014-10-08 (11:40:29PM)
ساعات سامسونج مبتشتغلش غير على منتجاتها فقط
naserhamada
2014-10-09 (02:12:37AM)
بس الساعة اشتغلت على اتش تى سى ؟؟!!!
TrainerMohamedtayel
2014-09-23 (05:18:37AM)
Ehab2004
2014-09-13 (04:21:04AM)
ممكن حد يقولى رايكم فى التلفون ال جي G Pro Lite انا حابب اجيبو بس خايف من اداء البوسسور ممكن حد يفدنى
magedam2014
2014-10-05 (02:34:09AM)
بعد التحية التليفون ده فوق الخيال في إمكانياته وأدائه والبروسيسور هايل جدا جدا وانا معايا منذ فترة حوالي شهرين وامكانياته في الالعاب هايل جدا وكفاءته رائعة جدا وبصراحة مواصفاته وامكانياته افضل بكثير عن انواع اخرى في السوق وكمان في السعر ولو عاوز تشتريه على البركة بامانة مش هتندم أبدا
mostafamasoud
2014-08-29 (06:37:13AM)
هل يختلف عن اللي بشريحتين ايهما افضل
