-
Android
Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean) -
240 x 320 pixels, 3.2 inches (~125 ppi pixel density)
-
3G
2G / 3G -
3.15 MP,...
-
GB RAM
4 GB (1.6 GB user available), 512 MB RAM
غير متاح
تقييم المنتج
(609 تقييم)
موصفات LG E425
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 102.6 x 61.1 x 11.9 mm (4.04 x 2.41 x 0.47 in) |
| الوزن | 107 جرام |
| الألوان بالأسواق | الوان متعدده |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | IPS LCD capacitive touchscreen |
| مساحة الشاشة | 240 x 320 pixels, 3.2 inches (~125 ppi pixel density) |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | لا |
| دعم GPRS | Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi hotspot |
| دعم بلوتوث | Yes, v3.0 with A2DP, HS |
| GPS دعم | نعم |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 3.15 MP, 2048x1536 pixels |
| دعم فلاش | لا |
| كاميرا امامية | لا |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | microSD, up to 32 GB |
| الذاكرة الداخلية | 4 GB (1.6 GB user available), 512 MB RAM |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نظام التشغيل | Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean) |
| نوع نظام التشغيل | Android |
| CPU | 1 GHz |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| المتصفح | HTML |
| قدرة البطارية في التحدث | حتى 11 ساعه |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتى 806 ساعه |
| أضافات | فى بعض الدول يسمى Optimus L3 II E430 |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | لا |
| الشريحة | Mini-SIM |
| نوع النغمات | MP3 |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من ال جي
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن LG E425
mfath
2014-12-06 (11:03:55AM)
ايه الفرق بين شاشة 256 الف لون وشاشة 15 مليون لون
ahmednasser15
2014-01-01 (09:26:52AM)
assem2013
2013-11-23 (01:53:13AM)
zizo5
2013-12-21 (12:58:11AM)
النهائي كام وحالته بالظبط لو سمحت
alishawky
2013-11-13 (05:19:03PM)
هو بس الرام كام والذاكرة بتاعت الهاتف كام علشان مش واخد بالي
ahmadbadrmido
2013-10-02 (01:18:14AM)
ممكن اعرف ايه من الالعاب بتشتغل علي الموبايل ده و ياريت يكون عن تجربة ( Subway Surf - temple run 2 - candy crush saga - asphalt - need for speed - vector - angry birds)
هو اللي بشريحتين اللي هو E435 موضوع الشريحتين بيأثر علي الجهاز؟
هو اللي بشريحتين اللي هو E435 موضوع الشريحتين بيأثر علي الجهاز؟
MhMeD
2013-08-29 (11:56:48PM)
mohamed502
2013-07-28 (06:18:44AM)
يا ريت حد يا جماعه يكون استعمل التليفون فتره يقولنا التليفون ده بيهنج و صوته واضح فى المكالمات ولا لا يعنى تقدر تسمع الطرف التانى بكل وضوح؟ شكرا
assassinnaser
2013-07-03 (09:46:15PM)
التلفون سعر مناسب على امكانياتة واحس من e405 الموبايل خامتة كويسة
Raaady
2013-06-29 (11:35:06AM)
بس ده موبايل فى الضياااااااع من قبل ماشوفه
ده بيقلك 125 بيكل فى الصورة والشاشه 3.2 بوصه
ده غير ان البروسيسور 1
والاندرويد جيلى بين
كان المفروض جينجر بريد
ده بيقلك 125 بيكل فى الصورة والشاشه 3.2 بوصه
ده غير ان البروسيسور 1
والاندرويد جيلى بين
كان المفروض جينجر بريد
NFSHesham
2013-08-29 (07:32:05AM)
حضرتك واخد بالك ان جينجربريد 2.3 خلاص بينقرض وكل الشركات بتقلل الاجهزة اللي بتنزل بيه + ان الجيلي 4.1 احسن منه + ان مفيش احسن منه وواخد بالك برضه ان شاشته IPS LCD مش الTFT اللي اتعودنا عليها فده أحسن + لو حضرتك عايز شاشة 4.5 بوصة ب900 جنيه الصيني مفيش أكتر منه وشاشة 3.2 بوصة مقبولة يمكن التحكم فيها لكن 3 بوصة زي البوكيت نيو لأ + ده أعلي وأفضل معالج في السعر ده . ضياع ايه اللي حضرتك بتتكلم عليه ده أفضل حاجة في سعره :)
amrpc
2013-10-26 (02:16:09PM)
انا كان معايا lg l3 e400 القديم التليفون ممتاز بطارية جبارة افضل من بطاريات سامسونج بيقعد معايا تقريبا اسبوع ،، العيب الوحيد اللي قابلني الميموري الداخلي كان 160 ميجا بس

