-
Android
Android OS, v2.1 (Eclair), upgradable to v2.2 -
3.2″
3.2 بوصة -
3G
2G / 3G -
5 MP, 25...
-
1300mAh
Li-Po 1300 mAh, قابلة للازالة
غير متاح
تقييم المنتج
(719 تقييم)
موصفات HTC Wildfire
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 106.8 x 60.4 x 12 mm |
| الوزن | 118 جرام |
| الألوان بالأسواق | اسود,ابيض,احمر,فضي |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | TFT capacitive touchscreen, 16M colors |
| مساحة الشاشة | 3.2 بوصة |
| دقة الشاشة | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~125 ppi density) |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| دعم GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g |
| دعم بلوتوث | Yes v2.1 with A2DP |
| GPS دعم | نعم |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 5 MP, 2592 x 1944 pixels, autofocus, LED flash |
| دعم فلاش | نعم |
| كاميرا امامية | لا |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | microSD/ حتي 32GB |
| الذاكرة الداخلية | 384 MB RAM; 512 MB ROM |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نظام التشغيل | Android OS, v2.1 (Eclair), upgradable to v2.2 |
| نوع نظام التشغيل | Android |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| المتصفح | HTML |
| معلومات عن البطارية | Li-Po 1300 mAh, قابلة للازالة |
| قدرة البطارية في التحدث | حتي 7:20 ساعات |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتي 480 ساعة |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | لا |
| الشريحة | لا |
| نوع النغمات | MP3 |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
| مكان البصمة | لا يوجد |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
فيديو عن موبايل HTC Wildfire
أحدث موبايلات من أتش تي سي
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن HTC Wildfire
shoshomagdi
2013-07-02 (04:11:55AM)
طب الجهاز دة بينزله فايبر وواتس اب والكلام دة ولا لاء واية نظان مساحتة الداخلية دى معقوله ولا اية
Redz85DotCom
2013-12-23 (08:59:01PM)
الفايبر و السكايب بينزلوا عليه بس شات فقط لكن مكالمات و كدا انسى الصوت بيقطع تقطيع رهييييييييييب ... و الواتس اب شغال برضو زى الفل
yasserelshaka
2013-06-11 (10:32:11AM)
الموبايل ده أنا أشتريتة من سنتين ب 1600 جنيه و بعد شهر التاتش مكنش شغال و ديته التوكيل jovi tronix أخدو 150 و عملوا الشاشة و عطل من أسبوع و ديته التوكيل قلولي عاوزين 1250 علشان main board باظت من الأخر موبايل زباله و عمري ما هشتري HTC علشان موبيلاتها مبتستحملش خالص دي نصيحة يا جماعة
Redz85DotCom
2013-12-23 (09:00:24PM)
انا مشتريه بقالى 3 سنين و خد وقعات كتييييييير على الاسفلت و السيراميك و بعاملة معاملة قذرة و مشتكاش منى لغاية دلوقتى D:
fareszidan
2013-05-14 (07:24:51PM)
الموبيل دة احسن ولا نيكسس s
madooo12
2013-02-25 (10:42:17AM)
لأ لأن الUI يعتمد علي الGestures اللي هي معقدة جدا و غير طبيعية, مفيش أي زراير تخت الشاشة و كله يعتمد على الgestures المعقدة
BlackCrow
2013-02-24 (08:42:24AM)
خسارة شركة عريقة زي دي لا تنافس في الأسواق العالمية, ياريت RIM تعيد حسابتها.
shoshomagdi
2013-01-20 (12:19:02AM)
هوة دة احسن ولا جالاكسى اس دوس 7562
ibrahim1
2013-01-15 (06:59:02PM)
iphone (3G) 16Giga للبيع موبايل
اللون ابيض بحالة ممتازة وارد امريكا مفتوح رسمي على كل الشبكات من الشركة معاه جميع الكماليات
السعر 1200 جنيه قابل للتفاوض ... للإتصال *** 01125454370
اللون ابيض بحالة ممتازة وارد امريكا مفتوح رسمي على كل الشبكات من الشركة معاه جميع الكماليات
السعر 1200 جنيه قابل للتفاوض ... للإتصال *** 01125454370
maryoma
2012-02-12 (10:19:26PM)
يا جماعة ال يعرف سعره دلوقتى يقولى ياريت وكمان يقول هوة بيتباع فين ؟؟؟ ضرورى واذا خد حابب يبيع واحد ولابد انه يكون بحالة جيدة يقولى برده و شكرا
jimmy83
2012-02-14 (02:38:47PM)
صعب جدا تلاقي واحد دلوقت وهو شاشتو وحشة ونظام قديم الي شغال عليه(الا لو شفتو وعجبك)
المتوفر الwildfire s بشاشة افضل و معالج اسرع ونظام احدث وسعرو من 1600 الى 1700
في كمان الexplorer افضل بس كاميرتو 3.15 و سعرو بحدود 1400
و كمان سوني اريكسون الميني و الميني برو وlive with walkman باسعار عالتوالي 1450 و 1600 و 1660 ودول اجهزة تحفة .
المتوفر الwildfire s بشاشة افضل و معالج اسرع ونظام احدث وسعرو من 1600 الى 1700
في كمان الexplorer افضل بس كاميرتو 3.15 و سعرو بحدود 1400
و كمان سوني اريكسون الميني و الميني برو وlive with walkman باسعار عالتوالي 1450 و 1600 و 1660 ودول اجهزة تحفة .
احمد عماد
2012-02-21 (12:42:44PM)
انا معايا الجهاز وبقاي منه 6 شهور ضمان لو حابه تشتري تحت امرك
taha984
2012-02-28 (09:56:15AM)
انا معايا واحد مشتريه من موبيل شوب بجميع مشتملاته والكرتونه والدليل والسماعه والشاحن وال يو اس بي والضمان حاله ممتازه والسعر 1200
taha984
2012-02-28 (09:57:03AM)
وده رقم تليفوني 01019401774
يوجد المزيد من الردود, شاهد
جميع الردود
powerlovers
2012-02-03 (11:42:53PM)
ياجماعة لو سمتحوا حد يعرف الجهاز ده فيه فيديو كول او لا ؟ محتاج اعرف بليز
احمد عماد
2012-02-19 (12:44:35PM)
فيه شات ياهو فيديو بس عن طريق الكاميرا الخلفيه
a.omar
2012-01-22 (12:55:06PM)
انا كنت عاوز ابدل الموبايل ده بموبايل 480x800 او 320x480 تنصحونى بأيه من غير ما ادفع فرق؟


