-
2.8″
2.8 بوصة -
3G
2G / 3G -
3.15 MP,...
-
1000mAh
Li-Po 1000mAh قابلة للازالة
غير متاح
تقييم المنتج
(577 تقييم)
موصفات HTC Touch2
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 104 x 55 x 12.9 mm |
| الوزن | 110 g |
| الألوان بالأسواق | أسود &فضى & بنى |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | TFT resistive touchscreen, 65K colors |
| مساحة الشاشة | 2.8 بوصة |
| دقة الشاشة | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~143 ppi density) |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| دعم GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g |
| دعم بلوتوث | Yes, v2.1 with A2DP |
| GPS دعم | نعم |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 3.15 MP, 2048x1536 pixels |
| دعم فلاش | لا |
| كاميرا امامية | لا |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | حتى 16 GB |
| الذاكرة الداخلية | حتى 256 GB |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نوع نظام التشغيل | Not set |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS (threaded view), MMS, Email, IM, Push Email |
| المتصفح | WAP 2.0/xHTML, HTML (Opera 9.5) |
| معلومات عن البطارية | Li-Po 1000mAh قابلة للازالة |
| قدرة البطارية في التحدث | حتى 7:30 ساعات |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتى 500 ساعه |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | لا |
| الشريحة | لا |
| نوع النغمات | , MP3, WAV ringtones |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
| مكان البصمة | لا يوجد |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
فيديو عن موبايل HTC Touch2
أحدث موبايلات من أتش تي سي
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن HTC Touch2
anaass
2013-05-16 (10:37:30AM)
الموبايل ده احسن و الا جالاكسى مينى؟؟؟؟؟؟
معروض على ده استعمال 8 شهور ب 400 و جالاكسى مينى 700 استعمال 3 شهور
منتظرة الرد ضرورىىىى
معروض على ده استعمال 8 شهور ب 400 و جالاكسى مينى 700 استعمال 3 شهور
منتظرة الرد ضرورىىىى
anaass
2013-05-16 (11:01:49AM)
معروض على و عاوز اقرر انهى الاحسن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
bibo144
2013-05-26 (11:00:17PM)
مينى احسن
ibrahim1
2013-01-15 (07:04:24PM)
iphone (3G) 16Giga للبيع موبايل
اللون ابيض بحالة ممتازة وارد امريكا مفتوح رسمي على كل الشبكات من الشركة معاه جميع الكماليات
السعر 1200 جنيه قابل للتفاوض ... للإتصال *** 01125454370
اللون ابيض بحالة ممتازة وارد امريكا مفتوح رسمي على كل الشبكات من الشركة معاه جميع الكماليات
السعر 1200 جنيه قابل للتفاوض ... للإتصال *** 01125454370
zeeneltagy2012
2013-01-01 (02:55:19PM)
هو الموبايل ده كويس ولا وشايف عرض ليه علي موقع الشناوي بحوالي 900 جنيه استاذنكم في حد استخدمه الكاميرا ظروفها ايه والذاكره الداخليه وهل موبايل كويس ولا لا
davidgerguis
2011-08-02
علي فكرة الموبيل دة جميل بس نادر اوي تلئية دلوقتى لان htc الاحدث مغرء السوق
AYTSH
2011-10-15 (03:06:01PM)
مهوش جامد على فكرة
_mero_
2011-07-13
روعة و انا بفضلو عن الwildfire و الفيت
essam57
2011-06-08
جميل فعلا
romio-gega
2011-05-28
موبايل روش
i made my owen luck
2011-05-20
على حد علمى المشا الاصلى ماليزيا بس الصين ما بتخليش حاجه برده
OmaRYamanY
2011-03-02
إنه موجود في السراج مول معرفش و الله انا من الجيزه بس ده طبعا أحلي من نوكيا نوكيا مين جنب HTC بجد ده سعر رخيص و حلو بالنسبه لموبايل HTC اللي مش حيجيبه حيندم
jusdodo
2011-03-02
howa mawgod fel serag mall tayeb walla la ?
w kont 3ayza as2l Nokia a7sn walla HTC ?
w kont 3ayza as2l Nokia a7sn walla HTC ?

