-
2.8″
2.8 بوصة -
3G
2G / 3G -
3.15 MP,...
-
1100mAh
Li-Ion 1100 mAh قابلة للازالة
غير متاح
تقييم المنتج
(578 تقييم)
موصفات HTC smart
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 104 x 55 x 12.8 mm |
| الوزن | 108 g |
| الألوان بالأسواق | أسود |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | TFT touchscreen, 256K colors |
| مساحة الشاشة | 2.8 بوصة |
| دقة الشاشة | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~143 ppi density) |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| دعم GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | لا يدعم |
| دعم بلوتوث | Yes v2.0 with A2DP |
| GPS دعم | لا |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 3.15 MP, 2048x1536 pixels |
| دعم فلاش | نعم |
| كاميرا امامية | لا |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | حتى 16 GB |
| الذاكرة الداخلية | حتى 265 GB |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نوع نظام التشغيل | Not set |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| المتصفح | HTML |
| معلومات عن البطارية | Li-Ion 1100 mAh قابلة للازالة |
| قدرة البطارية في التحدث | حتى 7:30 ساعات |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتى 450ساعه |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | لا |
| الشريحة | لا |
| نوع النغمات | MP3, WAV ringtones |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
| مكان البصمة | لا يوجد |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
فيديو عن موبايل HTC smart
أحدث موبايلات من أتش تي سي
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن HTC smart
ibrahim1
2013-01-15 (07:04:09PM)
iphone (3G) 16Giga للبيع موبايل
اللون ابيض بحالة ممتازة وارد امريكا مفتوح رسمي على كل الشبكات من الشركة معاه جميع الكماليات
السعر 1200 جنيه قابل للتفاوض ... للإتصال *** 01125454370
اللون ابيض بحالة ممتازة وارد امريكا مفتوح رسمي على كل الشبكات من الشركة معاه جميع الكماليات
السعر 1200 جنيه قابل للتفاوض ... للإتصال *** 01125454370
magdy.elgoker
2011-08-06
الماركـــــــــــــــــه دي أحسهـــــــــــــــــا صينــــــــــــــــــــي
AYTSH
2011-10-15 (03:04:02PM)
مهوش جامد على فكرة
شيرين
2011-06-18
حلوة اووووووووووووووووووووووووووووووووي وامكانتيته كويسه
romio-gega
2011-05-28
موبايل جمييل
sphinyx99
2011-02-26
penoleno
انت تعرف ايه هو نظام تشغيله و هو سعره هيكون في حدود كام
انت تعرف ايه هو نظام تشغيله و هو سعره هيكون في حدود كام
OmaRYamanY
2011-02-22
يا ريت تنزلوا بقي سعره
AROON
2010-06-03
بصراحة الاخ google عنده حق
ممكن تكون مش كل المعلومات موجودة بس الا موجود بأدي الغرض ... ولو محتاج معلومات زيادة ممكن تشوفها علي موقع اخر بس المهم في النهاية توصل للي انت عاوزة
واعتقد الافضل انك تروح اي محل توكيل وتشوف الجهاز بنفسك وتسأل عليه
ممكن تكون مش كل المعلومات موجودة بس الا موجود بأدي الغرض ... ولو محتاج معلومات زيادة ممكن تشوفها علي موقع اخر بس المهم في النهاية توصل للي انت عاوزة
واعتقد الافضل انك تروح اي محل توكيل وتشوف الجهاز بنفسك وتسأل عليه
hasanemara
2010-06-03
إيه التهريج ده
يعني إيه ذاكره داخليه حتى 256 جيجا
و بعدين يا ريت لا تعلنوا على موبايلات لم تنزل بعد.
لا أرى إلا إنه اسفتزاز
أين سعة البروسيسور و الرامات و هل به جاك أوديو 3.5 و لا لأ
به خرج تليفيزيون و لا لأ
أقول لك خليك زي مانت و هاشوف التفاصيل في gsmarena
يعني إيه ذاكره داخليه حتى 256 جيجا
و بعدين يا ريت لا تعلنوا على موبايلات لم تنزل بعد.
لا أرى إلا إنه اسفتزاز
أين سعة البروسيسور و الرامات و هل به جاك أوديو 3.5 و لا لأ
به خرج تليفيزيون و لا لأ
أقول لك خليك زي مانت و هاشوف التفاصيل في gsmarena
