-
Android
Android OS, v4.3 (Jelly Bean) -
5.9″
5.9 بوصة -
4G
2G / 3G / 4G -
4 MP, 26...
-
GB RAM
16/32 GB, 2 GB RAM -
3300mAh
Li-Po 3300 mAh غير قابلة للازالة
غير متاح
تقييم المنتج
(698 تقييم)
موصفات HTC One Max
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 164.5 x 82.5 x 10.3 mm (6.48 x 3.25 x 0.41 in) |
| الوزن | 217 جرام |
| الألوان بالأسواق | فضي |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | Super LCD3 capacitive touchscreen, 16M colors |
| مساحة الشاشة | 5.9 بوصة |
| دقة الشاشة | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~373 ppi density) |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | نعم |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| دعم GPRS | نعم |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct, DLNA, Wi-Fi hotspot |
| دعم بلوتوث | v4.0 with A2DP |
| GPS دعم | نعم |
| NFC دعم | نعم |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 4 MP, 2688 x 1520 pixels, autofocus, LED flash |
| دعم فلاش | نعم |
| كاميرا امامية | نعم |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | microSD, up to 64 GB |
| الذاكرة الداخلية | 16/32 GB, 2 GB RAM |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نظام التشغيل | Android OS, v4.3 (Jelly Bean) |
| نوع نظام التشغيل | Android |
| CPU | Quad-core 1.7 GHz Krait 300 |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email |
| المتصفح | HTML5 |
| معلومات عن البطارية | Li-Po 3300 mAh غير قابلة للازالة |
| قدرة البطارية في التحدث | حتي 25 ساعة |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتي 585 ساعة |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | لا |
| الشريحة | Micro-SIM |
| نوع النغمات | MP3, WAV |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | نعم |
| حماية بالبصمة Fingerprint | نعم |
| مكان البصمة | بالخلف |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من أتش تي سي
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن HTC One Max
jooooo
2014-10-11 (12:33:38AM)
fayrouz hamdy
2014-08-31 (04:58:54PM)
سلام عليكم
يا جماعه هو الموبايل ده بيكون معاه سماعه ولا لا ؟ لاني شوفت الفيديو بتاعه ع اليوتيوب وهو معاه شاحن بس مفيس اي اكسسوارات تانيه حتي اللي كان بيسجل الفيديو قال ان مفيش سماعه معاه .. ياريت لو حد اشتراه يقولي معاه سماعه ولا لا وضمانه محلي ولا دولي شكر وسؤال كمان لو هختار بيت الموبايل ده وبيت LG G3 انهي افضل .. شكرااا :)
يا جماعه هو الموبايل ده بيكون معاه سماعه ولا لا ؟ لاني شوفت الفيديو بتاعه ع اليوتيوب وهو معاه شاحن بس مفيس اي اكسسوارات تانيه حتي اللي كان بيسجل الفيديو قال ان مفيش سماعه معاه .. ياريت لو حد اشتراه يقولي معاه سماعه ولا لا وضمانه محلي ولا دولي شكر وسؤال كمان لو هختار بيت الموبايل ده وبيت LG G3 انهي افضل .. شكرااا :)
ahmedatif
2014-08-25 (02:52:26PM)
السلام عليكم ممكن حد يفيدنى بس لان انا خبرتى فى htc محدوده شويه انا مش عارف اختار بين htc one m8 وبين htc one max وبين htc E8 ؟؟؟؟ واى واحد افضلهم وانا كدا كدا هجيبهم من السعوديه :] ارجو الافاده من الساده الاعضاء
falconhossam
2014-07-27 (07:39:56AM)
ياريت يا جماعه حد يقولى الكاميرا نظامها ايه علشان انا قلقان من موضوع 4 الترا بيكسل ده ويكون عن تجربه شخصيه وياريت لو حد جربها يقول تساوي ايه من كاميرات الموبيلات التانيه
وهو ضمان اتش تي سي فى القاهره بس ولا فى باقي المحافظات
وهو ضمان اتش تي سي فى القاهره بس ولا فى باقي المحافظات
mob0me
2014-08-02 (09:12:36PM)
الكميره جميله جدا والجهاز ممتاز توكل ع الله ومش هتندم
fayrouz hamdy
2014-08-31 (05:04:21PM)
سلام عليكم يا جماعه هو الموبايل ده بيكون معاه سماعه ولا لا ؟ لاني شوفت الفيديو بتاعه ع اليوتيوب وهو معاه شاحن بس مفيس اي اكسسوارات تانيه حتي اللي كان بيسجل الفيديو قال ان مفيش سماعه معاه .. ياريت لو حد اشتراه يقولي معاه سماعه ولا لا وضمانه محلي ولا دولي شكر وسؤال كمان لو هختار بيت الموبايل ده وبيت LG G3 انهي افضل .. شكرااا :)
mohamed66
2014-06-19 (12:34:54PM)
هل اداء الفون فى السرعه واﻻلوان والكاميرا مثل النوت 2 ولﻻ ﻻ والفرق فى اﻻداء لصالح مين وليس الخامات
mohamed7504
2014-06-03 (06:57:09PM)
السلام عليكم ورحمه الله وبركاته ياريت يا جماعه اعرف الموبايل راماته اد ايه لأن كل المواقع بتقول أنه 2جيجا لكن الموبايل مت جوه بيقول أنه 1.5 وبرامج الاختبار بتقول أنه 1.5 وشكرا
AhmedMAX
2014-04-22 (12:37:26AM)
الجهاز ما شاء الله عليه اعلى جهاز تكنولوجيا موجود حاليا...الجهاز معايا بقاله فترة اللي عنده اي مشكلة او استفسار انا تحت امره..
mohamedsoliman
2014-05-10 (09:19:31AM)
السلام عليكم
اشتري صديق لي جهاز اتش تي سي ون ماكس من بلدة سنغافوره ولكن لا يدعم اللغة العربية هل يوجد له سوفت وير و هل يمكن ان اقوم بتحميل السوفت وير بنفسي عن طريق النت ام لابد من الذهاب للتوكيل واين مكان التوكيل
شكرا للمساعدة
اشتري صديق لي جهاز اتش تي سي ون ماكس من بلدة سنغافوره ولكن لا يدعم اللغة العربية هل يوجد له سوفت وير و هل يمكن ان اقوم بتحميل السوفت وير بنفسي عن طريق النت ام لابد من الذهاب للتوكيل واين مكان التوكيل
شكرا للمساعدة
AhmedMAX
2014-05-11 (03:07:54PM)
شوف يا باشا نسخة سنغافورة دي لونها اسود ولا سلفر؟؟
وللعلم مفيش تعريب لقوائم الجهاز اللي لا يدعم اللغة العربية لكن الجهاز بيقرا و يكتب عربي ونت و رسائل عربي تمام اوي.
مكان التوكيل (جوفي ترونيكس) في العجوزة.
وللعلم مفيش تعريب لقوائم الجهاز اللي لا يدعم اللغة العربية لكن الجهاز بيقرا و يكتب عربي ونت و رسائل عربي تمام اوي.
مكان التوكيل (جوفي ترونيكس) في العجوزة.
galaxySgenius
2014-03-24 (03:05:39PM)
طبعا كلنا انتقضنا موبايلات كتير
طب لو جاتلك فرصتك انك :-
تصمم موب احلامك - وتقول مميزاته - وياريت تقول ميزة جديدة مش موجودة في اي موبايل تاني
العقول الي اخترعت الموبايلات دي مش احسن من عقولنا
شاركوا بارائكوا مش هتخسروا حاجة
<<<,,...
طب لو جاتلك فرصتك انك :-
تصمم موب احلامك - وتقول مميزاته - وياريت تقول ميزة جديدة مش موجودة في اي موبايل تاني
العقول الي اخترعت الموبايلات دي مش احسن من عقولنا
شاركوا بارائكوا مش هتخسروا حاجة
<<<,,...
mabd2010c
2014-03-19 (12:01:37AM)
االى محتاج الموبايل دا one max عندى 2 واحد زيرو بالضمان والتانى استعمال اسبوع واحد وبضمان موبايل شوب اللون سيلفر للجادين فقط برجاء اللى عايز يتسللى لا داعى للاحراج
01003411751
01003411751
Kojak
2016-02-25 (04:58:48AM)
لو سمحت محتاج هاوسنج كامل او الجزء العلوي والسفلي للشاشه لو متوفى عند حضرتك او تعرف مكتن ياريت حضرتك تفدني تليفوني 01156494493
Kojak
2016-02-25 (04:58:50AM)
لو سمحت محتاج هاوسنج كامل او الجزء العلوي والسفلي للشاشه لو متوفى عند حضرتك او تعرف مكتن ياريت حضرتك تفدني تليفوني 01156494493
omarthomas
2014-02-27 (12:45:20AM)
اللى معاه التليفون دة وعايز يبيعه يكلمنى دة رقمى 01200061458
