-
Android
Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean), upgradable to v4.2.2 (Jelly Bean) -
4.7″
4.7 بوصة -
4G
2G / 3G / 4G -
4 MP, 26...
-
GB RAM
32/64 GB, 2 GB RAM -
2300mAh
Li-Po 2300 mAh غير قابلة للازالة
غير متاح
تقييم المنتج
(1084 تقييم)
موصفات HTC One
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 137.4 x 68.2 x 9.3 mm (5.41 x 2.69 x 0.37 in) |
| الوزن | 143 جرام |
| الألوان بالأسواق | اسود,فضي,احمر |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | Super LCD3 capacitive touchscreen, 16M colors |
| مساحة الشاشة | 4.7 بوصة |
| دقة الشاشة | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~469 ppi density) |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | نعم |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| دعم GPRS | نعم |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | Wi-Fi 802.11 a/ac/b/g/n, Wi-Fi Direct, DLNA, Wi-Fi hotspot |
| دعم بلوتوث | v4.0 with A2DP |
| GPS دعم | نعم |
| NFC دعم | نعم |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 4 MP, 2688 x 1520 pixels, autofocus, LED flash |
| دعم فلاش | نعم |
| كاميرا امامية | نعم |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | لا يدعم |
| الذاكرة الداخلية | 32/64 GB, 2 GB RAM |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نظام التشغيل | Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean), upgradable to v4.2.2 (Jelly Bean) |
| نوع نظام التشغيل | Android |
| CPU | Quad-core 1.7 GHz Krait 300 |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email |
| المتصفح | HTML5 |
| معلومات عن البطارية | Li-Po 2300 mAh غير قابلة للازالة |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | لا |
| الشريحة | Micro-SIM |
| نوع النغمات | MP3, WAV |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | نعم |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
| مكان البصمة | لا يوجد |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من أتش تي سي
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع مميزة عن موبايل HTC One
مواضيع و اراء عن HTC One
Ahmedzyan
2018-01-26 (06:05:51PM)
يا جماعه التليفون ده Htc one. بحاله جيده والسعر 1000ج غير قابل للتفاوض. 01008110019
ahmed4me
2015-04-23 (05:41:10PM)
ببيع الموبايل دا نسخه 32 جيجا 4G وبحاله ممتازه السعر 2200
controlz
2015-04-24 (02:49:31AM)
ممكن تتصل بيا بخصوص البيع يا احمد فور مى
01115239365
01115239365
ibrahimelnagar
2015-04-24 (10:43:35AM)
ممكن اعرف حضرتك منين ؟
fittness
2014-12-11 (03:08:44PM)
يا جماعة حد عنده فكرة ازاي اشيل الروت ل htc one كنت انا عملتهوله , وانا عايز اشيله علشان التحديث الجديد للأندرويد ( لولي بوب ) لما ينزل .
ياريت حد جرب انه شال الروت ويوقللي على الطريقة واكون شاكر جدا
ياريت حد جرب انه شال الروت ويوقللي على الطريقة واكون شاكر جدا
Hossinyselem
2016-01-30 (04:55:42PM)
روت اه اللي تشيله اعمله تشيك آب ديت ولو له تحديث ها تظهر علامة التحديث على الشاشة من فوق
mohamedhassaan
2014-11-26 (10:31:31PM)
انا معايا الفون.ده للبيع معاه كل حجاته و مركبلو شاشه ضد الكسر و جراب اسود و الجهاز فضي إلى عايز يستفسر يكلمني 01288976907 انا من القاهره شبرا
ahmed98m
2014-12-10 (09:24:57PM)
بكام
modyfire
2014-11-26 (12:37:33PM)
ياجماعة انا اشتريت الموبايل ده من راية شوب النسخة اللي بخطين ب3675 بس الذاكرة الداخلية 16 مش 32 بفاتورة ضريبية وضمان جوفي ترونيكس
الجهاز بسم الله ماشاء الله رائع في كل حاجة
المميزات...
الجهاز سريع
النت سريع جدا
الكاميرا روعة
نقاء الشاشة اكثر من رائع
الصوت اجمل نقاء بس مش عالي ومش واطي
خامة الجهاز طبعا تحس بفرق كبير عن سامسونج
العيوب....
البطارية ضعيفة نسبيا لوفتحت 3g البطارية بتتفحت بس wifi عادي جدا
جميع اجهزة htc لاتظهر انك وايتينج او اللي بتتصل بيه وايتينج
هو في رايي افضل من اجهزة قوية كتير وافضل من سامسونج s4
اي حد ليه سؤال انا تحت امره
الجهاز بسم الله ماشاء الله رائع في كل حاجة
المميزات...
الجهاز سريع
النت سريع جدا
الكاميرا روعة
نقاء الشاشة اكثر من رائع
الصوت اجمل نقاء بس مش عالي ومش واطي
خامة الجهاز طبعا تحس بفرق كبير عن سامسونج
العيوب....
البطارية ضعيفة نسبيا لوفتحت 3g البطارية بتتفحت بس wifi عادي جدا
جميع اجهزة htc لاتظهر انك وايتينج او اللي بتتصل بيه وايتينج
هو في رايي افضل من اجهزة قوية كتير وافضل من سامسونج s4
اي حد ليه سؤال انا تحت امره
mo7amedrady
2014-12-06 (02:55:50PM)
عايز اعرف بس البطاريه عمرها قد ايه تقريبا مع المكالمات وال 3g
وهل بيسقط شبكه لان الموضوع ده عن تجربه مع السامسونج جراند كنت حاطط فيه خطين خط للمكالمات وخط تاني للبيت والنت كنت ساعات الاحظ انه بيسقط شبكه وملاقيش ولا شرطه شبكه في خط منهم هل الموضوع ده موجود في اتش تي سي
وهل بيسقط شبكه لان الموضوع ده عن تجربه مع السامسونج جراند كنت حاطط فيه خطين خط للمكالمات وخط تاني للبيت والنت كنت ساعات الاحظ انه بيسقط شبكه وملاقيش ولا شرطه شبكه في خط منهم هل الموضوع ده موجود في اتش تي سي
bebo*mr
2015-02-02 (01:18:10PM)
انا ليا استفسار اذا سمحت هو الكاميرا بتاعته كام ميجا بكسل بالضبط وهل فعلا هي 4
وكمان استفسار تاني هو اذا كنت بتتكلم على خط من الاثنين بيكون الخط التاني شغال او انتظار بمعنى اصح ولا غير متاح
وكمان استفسار تاني هو اذا كنت بتتكلم على خط من الاثنين بيكون الخط التاني شغال او انتظار بمعنى اصح ولا غير متاح
ahmed4me
2014-10-31 (07:03:49PM)
ياجماعه انا معايا الموبيل ولو حد عندو استفسار او سؤال يتفضل
alietman
2014-11-02 (12:10:47AM)
ياباشا كنت عايز اعرف هوا افضل ولا الايفون فور اس ؟
mohaamedshafey
2014-10-19 (02:32:34AM)
هما التجار مش عاوزين يحدثوا لي سعر الجهاز ليه ياجدعان اي حد يعرف اسعاره كام دلوقتي جديد او مستعمل يقولي علشان عاوز اجيبه
fittness
2014-09-22 (01:02:07PM)
ياريت يا جماعة لو أي حد يعرف منين اشتري جراب لهاتف htc one يقوللي عليه , انا تعبت من كتر السؤال في المحلات وكله بيقوللي مفيش .
وياريت كمان يقوللي افضل جراب للهاتف دة ايه ؟ ومايكونش فليب لاني انا كاره الجراب دة .
انا من سكان القاهرة
وياريت كمان يقوللي افضل جراب للهاتف دة ايه ؟ ومايكونش فليب لاني انا كاره الجراب دة .
انا من سكان القاهرة
islamko
2014-09-12 (01:43:32AM)
يااجماعة ممكن حد ضروري يقولنا بعد تحديث الموبايل لواجهه sense 6 وكيت كات
البطاريه بتقعد قد ايه بالاستعمال المتوسط والمكثف ؟؟
البطاريه بتقعد قد ايه بالاستعمال المتوسط والمكثف ؟؟
sayedatef
2014-09-04 (12:07:00AM)
كم سعر الموبايل ده حاليا
واشتريه منين
شكرا
واشتريه منين
شكرا
sayedatef
2014-09-04 (01:52:28PM)
من فضلكم حد يرد بس يكون متأكد من السعر