-
Windows7
Microsoft Windows Phone 7 -
4.3″
4.3 بوصة -
3G
2G / 3G -
5 MP, 25...
-
1230mAh
Removable Li-Ion 1230 mAh battery
غير متاح
تقييم المنتج
(615 تقييم)
موصفات HTC HD7
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 122 x 68 x 11.2 mm |
| الوزن | 162 جرام |
| الألوان بالأسواق | أسود |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| مساحة الشاشة | 4.3 بوصة |
| دقة الشاشة | 480 x 800 pixels, 5:3 ratio (~217 ppi density) |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| دعم GPRS | Class 32 |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| دعم بلوتوث | نعم |
| GPS دعم | نعم |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 5 MP, 2592х1944 pixels, autofocus, dual-LED flash, |
| دعم فلاش | نعم |
| كاميرا امامية | لا |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | لا يدعم |
| الذاكرة الداخلية | 8GB (Europe) / 16GB (Asia), 512 MB ROM, 576 MB RAM |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نظام التشغيل | Microsoft Windows Phone 7 |
| نوع نظام التشغيل | Windows7 |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email |
| المتصفح | WAP 2.0/xHTML, HTML |
| معلومات عن البطارية | Removable Li-Ion 1230 mAh battery |
| قدرة البطارية في التحدث | حتي 6:20 ساعات |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتي 310 ساعة |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | لا |
| الشريحة | لا |
| نوع النغمات | WAV, MP3 |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
| مكان البصمة | لا يوجد |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من أتش تي سي
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن HTC HD7
hoseny93
2013-11-30 (01:01:52AM)
ممكن بس حضارتكم تقولولى هو الموبايل بيدعم اللغة العربية عشان انا سمعت من ناس انة ما بيدعمة وشكرا لكم .
kosimodo
2013-06-08 (05:05:02PM)
Red face Few HD7 secret Codes
--------------------------------------------------------------------------------
Hello mates I have collected few secret codes for our HD7,I am going to share with u
so far I have collected few secret codes on this HD 7 like Field Test and some other unknown secret codes. But the Only Confirmed Secret Code is the Field Test Secret Code.
Field Test Code: ##3282#
Other Secret Codes for HTC HD 7 (Try them at your own risk)
*#61# And *#62# and *#67# are all related to call forwarding, if u replace *# with ## u will receive a succeeded message. *#76# and *#77# disables service. Not sure what service. *#21# disables all forwarding capabilities. *#30# service enabled. *#31# and *#33# *#35# service disabled. *#43# service enabled for voice *#331# and *#332# and *#351#service disabled
I am not responspible for any damage to ur device.
Enjoy
kosimodo
2013-04-29 (10:28:34PM)
اي سؤال عن الموبايل ده انا موجود وهو عندى دى تالت سنة ومش حاغيره ابدااااااااااااااااا
moatazmezo
2013-05-21 (10:55:34AM)
ايوه لو سمحت انا ان شاء الله هشترى الموبايل دا عايز اعرف لو فيه عيوب ولا لا و سمعت ان فيه مشكلة الوا فاى فيدنى الله يخليك
شكرااا
شكرااا
kosimodo
2013-06-08 (05:03:50PM)
لا يوجد اى عيوب فى الموبايل
houda888
2013-07-06 (07:44:32PM)
موبيلي نفس النوع بس مره واحده بقا بيهنج على طول وبعد كده قفل ومابيفتحش ومش لاقي مكان فاهم فيه ولا عارف يصلحه
لو عندك حل راسلنى على [email protected]
لو عندك حل راسلنى على [email protected]
hoseny93
2013-11-30 (01:03:33AM)
ممكن بس حضرتك تقولى هو الموبايل بيدعم اللغة العربية عشان انا سمعت من ناس انة ما بيدعمة وشكرا لك .
marioplus
2013-04-13 (06:05:07PM)
يا جماعه موبايل اتش تى سىhd7 مع واحد صحبى جايله من امريكا وشايله علشان مش بيشغل اى خط من اى شركه مصريه وكمان انجليزى ومفيهوش عربى لو فى حل انو ينفع يتعمل يبقى ارجووووووو الردددددددددد
midooman
2013-06-25 (05:03:06AM)
انا معايا htc hd7 جايلي من امريكا هو اه مفهوش عربي لكن بيشغل خطوط مصرية عادي
ahmed341987
2013-02-25 (01:23:22AM)
آخر سعر يا جماعة لو سمحتو
Mo3tasm
2013-01-20 (07:04:20PM)
هو الموب ده في منو جديد؟؟،، وفين؟؟..
ibrahim1
2013-01-15 (06:59:14PM)
iphone (3G) 16Giga للبيع موبايل
اللون ابيض بحالة ممتازة وارد امريكا مفتوح رسمي على كل الشبكات من الشركة معاه جميع الكماليات
السعر 1200 جنيه قابل للتفاوض ... للإتصال *** 01125454370
اللون ابيض بحالة ممتازة وارد امريكا مفتوح رسمي على كل الشبكات من الشركة معاه جميع الكماليات
السعر 1200 جنيه قابل للتفاوض ... للإتصال *** 01125454370
bmw2010
2013-03-15 (03:15:25PM)
هو الويندوز فون فيه برامج زى السكاي بي والفيبر والواتساب وهل بتشتغل ع الموبايل ده وﻻ ﻻ
kosimodo
2013-06-08 (05:09:00PM)
موجود فيه كل البرامج ومجانا كمان
MetaEb
2013-01-15 (06:09:10PM)
الموبايل ده معروض فى فودافون ب 555 جنيه D:
Mo3tasm
2013-01-20 (07:05:38PM)
اه وبعد 15 دئيئة كان خلاص اتباع كلو... حظ زفت بئا...
bmw2010
2013-03-15 (03:13:58PM)
هو الويندوز فون فيه برامج زى السكاي بي والفيبر والواتساب وهل بتشتغل ع الموبايل ده وﻻ ﻻ -- وانت يامتعب ايه رايك فى الجهاز ده لو على سعر 1200 ج
mohamedmostafaaz
2012-11-24 (05:03:01AM)
انا معايا الموبايل ده ممتااااااااااااااااز جدا .....
mohamed12211
2013-01-16 (03:23:30PM)
هو الشريحه بتاعته ميني مش عاديه ؟
semoooo
2012-10-13 (12:27:51PM)
انا عايز اشتري موبايل ترشحولي htc hd7 او htc raider 4g و ياريت لو حد يعرف اسعارهم الحقيقية يئولي

