-
Android
Android OS, v2.3.3 (Gingerbread) -
7.0″
7.0 بوصة -
3G
2G / 3G -
5 MP, 25...
-
GB RAM
32 GB مساحة تخزينية, 1 GB RAM -
4000mAh
Li-Po 4000 mAh غير قابلة للازالة
غير متاح
تقييم المنتج
(604 تقييم)
موصفات HTC Flyer
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 195.4 x 122 x 13.2 mm |
| الوزن | 420.8 جرام |
| الألوان بالأسواق | فضي |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| مساحة الشاشة | 7.0 بوصة |
| دقة الشاشة | 600 x 1024 pixels, 16:9 ratio (~170 ppi density) |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| دعم GPRS | نعم |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi hotspot |
| دعم بلوتوث | v3.0 with A2DP |
| GPS دعم | نعم |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | لا |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 5 MP, 2592х1944 pixels, autofocus |
| دعم فلاش | لا |
| كاميرا امامية | لا |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | microSD, حتي 32GB |
| الذاكرة الداخلية | 32 GB مساحة تخزينية, 1 GB RAM |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نظام التشغيل | Android OS, v2.3.3 (Gingerbread) |
| نوع نظام التشغيل | Android |
| CPU | 1.5 GHz processor |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | Email, Push Email, IM |
| المتصفح | HTML |
| معلومات عن البطارية | Li-Po 4000 mAh غير قابلة للازالة |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتي 1470 ساعة |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | لا |
| الشريحة | لا |
| نوع النغمات | MP3, WAVE |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
| مكان البصمة | لا يوجد |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من أتش تي سي
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن HTC Flyer
ahmednasser15
2014-01-01 (09:51:40AM)
ibrahim1
2013-01-15 (06:56:51PM)
iphone (3G) 16Giga للبيع موبايل
اللون ابيض بحالة ممتازة وارد امريكا مفتوح رسمي على كل الشبكات من الشركة معاه جميع الكماليات
السعر 1200 جنيه قابل للتفاوض ... للإتصال *** 01125454370
اللون ابيض بحالة ممتازة وارد امريكا مفتوح رسمي على كل الشبكات من الشركة معاه جميع الكماليات
السعر 1200 جنيه قابل للتفاوض ... للإتصال *** 01125454370
Ahmeedelbahy
2012-03-20 (01:27:24AM)
هوا لسه الموبيل دا بيتباع و لاو حد عرف مكانو فيين و يكونو بيتعملو بل بريميوم كارد يقولي
alexcat_2666
2012-02-29 (07:32:22PM)
هاااااااااااااااااااي ازيكو عاملين اية ؟؟؟ دلوقتي انا انشأللة حشتري تابلت علي شهر 7 و انا عاوزة اخد رأيكو لان انا معايا iPhone 4S و مش لقية اي اختلاف ما بينو و ما بين ايباد 2 في حاجة نفس السرعة الي موجودة في الايفون 4س الي معايا موجودة في الايباد 2 و انا اخدت القرار علي اني اشتري Samsung galaxy tab 7.0 اية رأيكو ؟
zeyadnagaty
2012-05-18 (04:57:04PM)
انتي لو عوزه تابلت حلو حاتي حاج من من ال5 دول و ابعدي عن الاي باد 2 لان الخمسه دول افضل خمسه 2011 و افضلهم جلاكسي تاب 10.1
1- galaxy tab10.1
2-acer iconia
3-LG Optimus Pad
4-HTC Flyer
5-hp touch pad
انما الاي باد2 من احسن5 بعديهم و نفس الموضوع بلاك بيري بلاي بوك وسوني تابلت اس وانا عارف الموضوع ده وموتئكد منه ميه من ميه والموضوع ده بالنسبه ل2011 انما ممكن تشتر اي باد3 احسن حاجه 2012 لحد دلوقتي بس انا لو مكانك كونت اشتريت الجلاكسي مش لامكانياته بس انا بحب اي حاجه سامسنج لوشوفتي فيديو بيقول ان الاي باد2 من افضل خمسه 2012 ماتسدقيش دي بتبق قنوات علي اايوتيوب ابل دفعلهم فلوس علشان يعملو اعلانات ودعايا زي شركه cent في فديو افضل5 تابلت2011 اساسا الاي باد2 مينفعش يتقارن بالجلاكسي لان الجلاكسي احسن بكتير
1- galaxy tab10.1
2-acer iconia
3-LG Optimus Pad
4-HTC Flyer
5-hp touch pad
انما الاي باد2 من احسن5 بعديهم و نفس الموضوع بلاك بيري بلاي بوك وسوني تابلت اس وانا عارف الموضوع ده وموتئكد منه ميه من ميه والموضوع ده بالنسبه ل2011 انما ممكن تشتر اي باد3 احسن حاجه 2012 لحد دلوقتي بس انا لو مكانك كونت اشتريت الجلاكسي مش لامكانياته بس انا بحب اي حاجه سامسنج لوشوفتي فيديو بيقول ان الاي باد2 من افضل خمسه 2012 ماتسدقيش دي بتبق قنوات علي اايوتيوب ابل دفعلهم فلوس علشان يعملو اعلانات ودعايا زي شركه cent في فديو افضل5 تابلت2011 اساسا الاي باد2 مينفعش يتقارن بالجلاكسي لان الجلاكسي احسن بكتير
kemo31
2011-10-31 (05:44:17PM)
ارجو من اداره المنتدي اضافه htc sensation 4g
king1war
2011-09-12 (05:05:47PM)
يا جماعة أنهى أحسن ده ولا الأى باد؟
alexcat49
2011-09-22 (05:39:40PM)
el iPad tab3an
davidgerguis
2011-09-22 (08:00:28PM)
انا شايف ان الاى باد احسن بكتير
Angel1na
2011-09-23 (04:23:42PM)
دا احسن من ناحيت الرام و الكاميرا و البطارية و فرق السعر اقل بى كتير جدا من الايباد
eslam.devil
2011-10-01 (02:41:10AM)
طبعا الايباد
يوجد المزيد من الردود, شاهد
جميع الردود
moorg
2011-09-04
ynaaaaas mfish moqrna been da wben al laaaap afhmw b2a mtqrnohsh bl s3r a7na bs hna 3shan mfish ahtmam 7ta bay 7aga mknsh zmna 3mlna moqrna ben 7agat mttqrnsh
eslam.devil
2011-10-01 (02:43:43AM)
بس الفرق بين دة واللاب ان دة اصغر بكتير ممكن تقارنة بينة وبين الhtc الhdاو الdesire
titoo_2121
2011-09-04
معقول كل الامكانيات دي ومفيهوش فلاش
abdowins
2011-09-02
5300 عشان تابلت؟؟
طب ما الواحد يشترى لاب توب اعلى حاجة امكانياته برقبة التابلت التعبان ده
يعنى التابلت ده 64 جيجا . اشترى بنفس التمن لاب توب 500 او 640 جيجا
البوسسور 1.5 و مش دوال كور . اشترى بنفس التمن بروسسور 3 جيجا هرتز دوال كور
بدل الالعاب التعبانه بتاعه الاندرويد . اشغل الالعاب ال 7 جيجا على اللابتوب
طب ما الواحد يشترى لاب توب اعلى حاجة امكانياته برقبة التابلت التعبان ده
يعنى التابلت ده 64 جيجا . اشترى بنفس التمن لاب توب 500 او 640 جيجا
البوسسور 1.5 و مش دوال كور . اشترى بنفس التمن بروسسور 3 جيجا هرتز دوال كور
بدل الالعاب التعبانه بتاعه الاندرويد . اشغل الالعاب ال 7 جيجا على اللابتوب
moorg
2011-09-04
3lfkra fr2 kpeeeer bany amshy blap every where wany amshy btablet fr2 kpeeeeer zi
zman al kan bymsh btsgel 3la ktfw nw bymshy bl ipod fwdnw as an al tsgel lsa mwgood tell nw m3 a7ram lr2y al gmeeee3:)
zman al kan bymsh btsgel 3la ktfw nw bymshy bl ipod fwdnw as an al tsgel lsa mwgood tell nw m3 a7ram lr2y al gmeeee3:)
moh-elsaid
2011-09-05
للناس فيما تعشق. مذاهب ولولا ا ختلاف الازواق لبارت السلع
اناشخصيا بعشق التابلت وبحب يكون عنى واحد ولازم نكون عرفين ان التابلت حاجه واللاب حاجة تانية خالص
اناشخصيا بعشق التابلت وبحب يكون عنى واحد ولازم نكون عرفين ان التابلت حاجه واللاب حاجة تانية خالص
davidgerguis
2011-09-22 (08:02:30PM)
انا معاك
eslam.devil
2011-10-01 (02:45:33AM)
انا معاك انة غالى جدا بسص ميتقارنش باللاب ممكن تقارنة بالايباد والجالكسى تاب وهما احلى منة وارخص
يوجد المزيد من الردود, شاهد
جميع الردود
anakimoooo
2011-09-01
انهي احلي التابلت ده ولا الايباد
abdowins
2011-09-02
و لا ده ولا ده اللاب توب احسن مليون مرة
davidgerguis
2011-09-22 (08:06:23PM)
الاي باد احلي طبعا
eslam.devil
2011-10-01 (02:48:57AM)
الايباد احلى منة وارخص منة بكتير ونظام التشغيل اجمد من دة
zeyadnagaty
2012-05-18 (05:01:53PM)
يجدعا ده مش عشان صغير يبقي الاي باد احلي لو عملتو مقارنه هتلاقو ده احلي بكتيرررررررر

