-
Android
Android OS, v2.2 (Froyo) -
4.3″
4.3 بوصة -
3G
2G / 3G -
8 MP, 32...
-
1230mAh
Li-Po 1230 mAh, قابلة للازالة
غير متاح
تقييم المنتج
(632 تقييم)
موصفات HTC DESIRE HD
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 123 x 68 x 11.8 mm |
| الوزن | 164 g |
| الألوان بالأسواق | Black, Brown |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| مساحة الشاشة | 4.3 بوصة |
| دقة الشاشة | 480 x 800 pixels, 5:3 ratio (~217 ppi density) |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| دعم GPRS | Class 32 |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, DLNA |
| دعم بلوتوث | Yes v2.1 with A2DP |
| GPS دعم | نعم |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 8 MP, 3264x2448 pixels, autofocus, dual-LED flash |
| دعم فلاش | نعم |
| كاميرا امامية | لا |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | microSD, up to 32GB, 8GB included |
| الذاكرة الداخلية | 1.5 GB; 768 MB RAM |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نظام التشغيل | Android OS, v2.2 (Froyo) |
| نوع نظام التشغيل | Android |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| المتصفح | HTML |
| معلومات عن البطارية | Li-Po 1230 mAh, قابلة للازالة |
| قدرة البطارية في التحدث | حتي 9 ساعات |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتي 490 ساعه |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | لا |
| الشريحة | لا |
| نوع النغمات | Vibration, MP3, WAV ringtones |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
| مكان البصمة | لا يوجد |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
فيديو عن موبايل HTC DESIRE HD
أحدث موبايلات من أتش تي سي
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن HTC DESIRE HD
galaxySgenius
2014-03-24 (03:20:15PM)
طبعا كلنا انتقضنا موبايلات كتير
طب لو جاتلك فرصتك انك :-
تصمم موب احلامك - وتقول مميزاته - وياريت تقول ميزة جديدة مش موجودة في اي موبايل تاني
العقول الي اخترعت الموبايلات دي مش احسن من عقولنا
شاركوا بارائكوا مش هتخسروا حاجة
<<<,,؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
طب لو جاتلك فرصتك انك :-
تصمم موب احلامك - وتقول مميزاته - وياريت تقول ميزة جديدة مش موجودة في اي موبايل تاني
العقول الي اخترعت الموبايلات دي مش احسن من عقولنا
شاركوا بارائكوا مش هتخسروا حاجة
<<<,,؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
maherramadan
2014-03-17 (09:19:58AM)
للبيع بسعر 750 بدون ملحقات 01024620134
pink7710179
2013-05-20 (09:35:18PM)
للبيع موبيل htc Desrie hd بسعر 1100 يوجد معه الشاحن فقط وجراب ازرق بحاله جيده (عيب بسيط هو ان زرار البور يحتاج الى ضغطه اقوى من المعتاد -لا تؤثر على الجهاز
albatchino
2013-01-23 (03:01:24AM)
الموبايا ده فعلا تحفه.....بس العيب الوحيد فيه البطاربه....بس اعتقد ان كل الاسمارت فون كله كده....لان الاوبشنز اكتر.....كمان ليه مش ممكن نحدث الاندرويدالي 4.3؟؟؟؟؟؟؟
ibrahim1
2013-01-15 (07:03:46PM)
iphone (3G) 16Giga للبيع موبايل
اللون ابيض بحالة ممتازة وارد امريكا مفتوح رسمي على كل الشبكات من الشركة معاه جميع الكماليات
السعر 1200 جنيه قابل للتفاوض ... للإتصال *** 01125454370
اللون ابيض بحالة ممتازة وارد امريكا مفتوح رسمي على كل الشبكات من الشركة معاه جميع الكماليات
السعر 1200 جنيه قابل للتفاوض ... للإتصال *** 01125454370
Ahmedshaban2013
2012-12-30 (12:22:03AM)
ahmedaliyossef2010
2012-12-29 (04:05:25PM)
lordoftheweb
2012-06-11 (02:38:19AM)
من الموبايلات اللي مش هاتندم لو اشتريتها بالعمس انا اشتريته وحبيته جدا.ومن كتر حبي فيه لما جيت ابيعه بعته لاخويا علشان اشتريه تاني.كل مشكلته انه مفهوش كاميرا قدام.لكن موبايل جميل جدا وسريع وشاشه من الاخر. سعره في مصر غالي لكن انا في الكويت مستعمل بيعمل حوالي 1100 جنيه. انصحك بيه لو مش فارقهرمعاك الكاميرا الاماميه. بس متجيبوش جديد سعره في مصر مرتفع.
mahawa
2012-04-23 (03:24:30PM)
أنا مش عارف ليه موبايلات اتش تى سى بالذات اللى سعرها غالى جدا فى مصر بالمقارنة بالأسعار الرسمية على المواقع الاجنبيه ....... الموبايل ده سعره بالمصرى على الموقع لا يتعدى ال 2000 جنيه وهنا ب 3500 ....... فعلا يبقى أنت أكيد أكيد فى مصر .
mahmoud82011
2012-09-14 (02:51:00AM)
لأن حضرتك تقريباا كده الجمارك بتاعتها غالية ذى عربيات ال bmw كده
مابتجيش عن طريق الصين
ال htc و ال iphone
مابتجيش عن طريق الصين
ال htc و ال iphone


