-
Android
Android 4.1.2 (Jelly Bean) -
7.0″
7.0 بوصة -
3G
2G / 3G -
2 MP
-
دعم شرحتين
Nano-SIM
غير متاح
تقييم المنتج
(425 تقييم)
موصفات G-TIDE GPad4
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 199x119x10 mm |
| الوزن | 319 g |
| الألوان بالأسواق | اسود |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | TFT |
| مساحة الشاشة | 7.0 بوصة |
| دقة الشاشة | غير محدد |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | يدعم |
| دعم بلوتوث | يدعم |
| GPS دعم | نعم |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 2 MP |
| دعم فلاش | لا |
| كاميرا امامية | نعم |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | microSD, up to 32GB |
| الذاكرة الداخلية | 2.08 GB |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نظام التشغيل | Android 4.1.2 (Jelly Bean) |
| نوع نظام التشغيل | Android |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS, MMS, Email |
| المتصفح | HTML |
| معلومات عن البطارية | غير معروف |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | نعم |
| الشريحة | Nano-SIM |
| نوع النغمات | MP3 |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
| مكان البصمة | لا يوجد |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من جي تايد
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن G-TIDE GPad4
bejad
2014-05-12 (12:52:16AM)
من أسواء عيوب جى تايد أنك لما يبقى الجهاز فى الضمان وتعرف مسئول الصيانه قبلها انك هتغير أكسسوار فى الضمان يرد بمنتهى البرود حضرتك هى مش متاحه حاليا لأنها ناقصه عندى أما لو دخلت المركز كأنك هتشترى يقولك موجوده يافندم وسعرها قد كده فطبعا بقيت أخش عليهم كأنى هشترى وبعديها أطلع الضمان و الفاتوره لحد ما كسرت التليفون من كتر أصلاحه كل شويه
DOLLA
2014-05-12 (02:59:20PM)
جدع دي شركة نصابة اصلاً
انا اخر مرة جبت منهم موبايل غيرتله السماعة يجي 6 مرات
ومفيش ضمان صلحلي حاجه
انا اخر مرة جبت منهم موبايل غيرتله السماعة يجي 6 مرات
ومفيش ضمان صلحلي حاجه