-
Android
Android 4.0 (Ice cream sandwitch) -
5.0″
5.0 بوصة -
3G
2G / 3G -
5MP
-
دعم شرحتين
Nano-SIM
غير متاح
تقييم المنتج
(442 تقييم)
موصفات G-TIDE E80
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 148 x 77.2 x 9.6 mm |
| الوزن | 187g |
| الألوان بالأسواق | ابيض |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | WVGA |
| مساحة الشاشة | 5.0 بوصة |
| دقة الشاشة | غير محدد |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | يدعم |
| دعم بلوتوث | يدعم |
| GPS دعم | نعم |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 5MP |
| دعم فلاش | نعم |
| كاميرا امامية | نعم |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | microSD, up to 32GB |
| الذاكرة الداخلية | 2.4GB |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نظام التشغيل | Android 4.0 (Ice cream sandwitch) |
| نوع نظام التشغيل | Android |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS, MMS, Email |
| المتصفح | HTML |
| معلومات عن البطارية | غير معروف |
| أضافات | يوجد فى الموبايل كشاف ضوئى |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | نعم |
| الشريحة | Nano-SIM |
| نوع النغمات | MP3 |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
| مكان البصمة | لا يوجد |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من جي تايد
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن G-TIDE E80
mohamedgazr
2015-10-24 (12:48:57PM)
الليفون بيسخن منى على طول من اقل حاجة ومش لاقي شاشة ولا اى اكسسوار ياريت حد يدلنى
kekokrsto
2014-05-31 (05:47:47PM)
التلفون مع جوز اختي و حلو جدا اه غالي بالنسبه للسعار بس هو فعلا تلفون حلو جدا
بس في عيوب صغير مينفعش تبقي ف تلفون زي دا زي مثلا مينفعش تغير اسم البلتوث صعب التعامل مع الاوضاع غير ان الواي فاي بطيق صوته واطي
بس كاميره حلوه جدا و تلفون جميل بس عيبه العيوب الصغير اللي مينفعش تبقي ف تلفون زي دا
بس في عيوب صغير مينفعش تبقي ف تلفون زي دا زي مثلا مينفعش تغير اسم البلتوث صعب التعامل مع الاوضاع غير ان الواي فاي بطيق صوته واطي
بس كاميره حلوه جدا و تلفون جميل بس عيبه العيوب الصغير اللي مينفعش تبقي ف تلفون زي دا
mohamedxxx
2014-03-14 (07:39:59PM)
ليه سعره 1200 جنيه مانا اجيب جلاكسي يونج ب 1000 جنيه
او ازود 100 واشتري S Dous 2
شركه غريبه فعلا
او ازود 100 واشتري S Dous 2
شركه غريبه فعلا
ask82
2014-03-15 (11:48:23PM)
ده ثنائى النواة كورتيكس A9 بكارت شاشة و شاشة حجم 5 بوصة ومعاه جراب هدية و احسن من الإس دوس بمراحل ناهيك عن اليونج.
drasd
2014-03-16 (09:42:02PM)
مشكلته اللي مالاش حل الرامات 512 والذاكرة الداخلية
elb7ery
2014-03-30 (10:20:46AM)
1200 جنيه ايه بس ده اخره 500 جنيه فعلا بيصعب عليه الناس اللى بتتخدع فى الماركه دى هاتقولى ده ثنائى النواه ولا حتى ثمانى النواه برده فى الاخر موبيل جى تايد يعنى ملهوش ريحه اللزمه انا مش بفرض رائى على حد بس للاسف هى دى الحقيقه وعن تجربه شخصيه
kekokrsto
2014-05-31 (05:50:02PM)
علي فكره سعار غالي اه بس تلفون حلو جدا و سريع و كاميره جميله اوي و جي تايد امكنيتاه حلوه جدا علي فكره