-
Android
Android 4..2 (Jelly Bean) -
4.0″
4.0 بوصة -
3G
2G / 3G -
5MP
-
دعم شرحتين
Nano-SIM
غير متاح
تقييم المنتج
(503 تقييم)
موصفات G-TIDE E77
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 126 x 65 x 151mm |
| الوزن | 150g |
| الألوان بالأسواق | اسود - ابيض |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | WVGA |
| مساحة الشاشة | 4.0 بوصة |
| دقة الشاشة | غير محدد |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | يدعم |
| دعم بلوتوث | يدعم |
| GPS دعم | لا |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 5MP |
| دعم فلاش | نعم |
| كاميرا امامية | نعم |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | microSD, up to 32GB |
| الذاكرة الداخلية | 4GB |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نظام التشغيل | Android 4..2 (Jelly Bean) |
| نوع نظام التشغيل | Android |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS, MMS, Email |
| المتصفح | HTML |
| معلومات عن البطارية | غير معروف |
| أضافات | يوجد فى الموبايل كشاف ضوئى |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | نعم |
| الشريحة | Nano-SIM |
| نوع النغمات | MP3 |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
| مكان البصمة | لا يوجد |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من جي تايد
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن G-TIDE E77
bejad
2014-05-12 (12:58:10AM)
من عيوب جى تايد أنك لما يبقى الجهاز فى الضمان وتعرف مسئول الصيانه قبلها انك هتغير أكسسوار فى الضمان يرد بمنتهى البرود حضرتك هى مش متاحه حاليا لأنها ناقصه عندى أما لو دخلت المركز كأنك هتشترى يقولك موجوده يافندم وسعرها قد كده فطبعا بقيت أخش عليهم كأنى هشترى وبعديها أطلع الضمان و الفاتوره لحد ما كسرت التليفون من كتر أصلاحه كل شويه
mostafa86
2014-04-04 (08:08:18PM)
الموبايل ده جميل وصوته عالى هو مع اخويا وشاشته جميلة وبطاريته حلوة بس الكاميرا مش اد كدا ومش بيهنج
medo54
2014-04-05 (06:39:12PM)
هي الكاميرا حلوة
mostafa86
2014-04-05 (08:02:17PM)
لا مش حلوة ممكن اقول حجمها اتنين ميجا
drasd
2014-03-14 (12:55:36AM)
السادة الكرام المشرفين على الموقع نرجو من سيادتكم عمل صفحة لجهاز G tide E90 حيث ان الجهاز في الاسواق منذ شهر تقريبا ويحتوي على مواصفات تستحق التجربة والمناقشة من الاعضاء مثل
( كواد كور بروسيسور- رام 2 جيجا - كاميرا 13 ميجا بيكسل - شاشة 5 بوصة - وغيرها ) كما ان هناك مواقع اخرى بدات في عمل مراجعات لهذا الجهاز لذا نرجو من سيادتكم وضعه ضمن الاجهزة الجديدة وشكرا
( كواد كور بروسيسور- رام 2 جيجا - كاميرا 13 ميجا بيكسل - شاشة 5 بوصة - وغيرها ) كما ان هناك مواقع اخرى بدات في عمل مراجعات لهذا الجهاز لذا نرجو من سيادتكم وضعه ضمن الاجهزة الجديدة وشكرا