-
IOS
iOS 4 (based on Mac OS) -
3.5″
3.5 بوصة -
3G
2G / 3G -
5 MP, 25...
-
GB RAM
16/32 GB -
1420mAh
Li-Po 1420 mAh, غير قابلة للازالة
غير متاح
تقييم المنتج
(1726 تقييم)
موصفات Apple iPhone 4
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 115.2 x 58.6 x 9.3 mm |
| الوزن | 137 جرام |
| الألوان بالأسواق | ابيض,أسود |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | TFT capacitive touchscreen, 16M colors |
| مساحة الشاشة | 3.5 بوصة |
| دقة الشاشة | 640 x 960 pixels, 3:2 ratio (~330 ppi density) |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| دعم GPRS | Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| دعم بلوتوث | v2.1 with A2DP |
| GPS دعم | نعم |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 5 MP, 2592 x 1944 pixels, autofocus, LED flash |
| دعم فلاش | نعم |
| كاميرا امامية | نعم |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | لا |
| الذاكرة الداخلية | 16/32 GB |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نظام التشغيل | iOS 4 (based on Mac OS) |
| نوع نظام التشغيل | IOS |
| CPU | 1 GHz Cortex-A81 GHz Cortex-A8 |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email |
| المتصفح | HTML (Safari) |
| معلومات عن البطارية | Li-Po 1420 mAh, غير قابلة للازالة |
| قدرة البطارية في التحدث | حتي حتي 14 ساعة |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتي 300 ساعة |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | لا |
| الشريحة | لا |
| نوع النغمات | MP3 |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
| مكان البصمة | لا يوجد |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من أبل
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن Apple iPhone 4
DrMSA
2015-01-09 (04:17:38PM)
فى واحد صاحبى جايب موبايل ايفون 4 من ألمانيا بس المشكلة عليه حاجة اسمها i cloud تقريبا ومش عارفين الحل بتاعها ايه
ارجو الرد للاهمية
ارجو الرد للاهمية
mostafa86u
2014-11-08 (01:04:13PM)
هذا الجهاز غير متوفر فى محل كنوز يرجى تجديد او تحديد سعر الجهاز
engabdelfatahmaher
2014-08-04 (12:32:27AM)
من فضلكم انا معايا 2500جم وكنت عاوز اشترى موبايل تنصحونى ب ايه من فضلكم
ولكم خالص الشكر ..
ولكم خالص الشكر ..
sohail
2014-08-05 (02:19:08PM)
ممكن حضرتك تزود 40 جنيه وتجيب سوني Xperia T2 Ultra dual
engabdelfatahmaher
2014-08-05 (06:15:43PM)
طب لو سمحت من فضلك دا افضل وﻻا xperia m2
وسؤال كمان اسف لو بطول عليك
الiphon افضل وﻻا موبايﻻات الاندرويد اشترى انهى ....
وسؤال كمان اسف لو بطول عليك
الiphon افضل وﻻا موبايﻻات الاندرويد اشترى انهى ....
sohail
2014-08-05 (06:52:24PM)
بص ايفون 4 راحت عليه خلاص .... بالتمن ده احسن لك تشتري اندرويد سامسونج او سوني لكن لو حضرتك مثلا معاك 5000 جنيه يبقي تشتري الايفون ... بس انا رأيي الشخصي ان xperia m2 افضل من ايفون 4 ومن رأيي تسيبك من الاتنين دول وتجيب Xperia T2 Ultra dual لانه ممتاز في الكاميرا وشاشته كبيره ده لو حضرتك بتحب الشاشة الكبيرة .. ومبيهنجش كتير .. والالعاب والبرامج حلوة وسريعة عليه .. وبخطين وبيدعم ال 4 جي ...
بالتوفيق في الشراء
بالتوفيق في الشراء
sohail
2014-08-05 (07:00:33PM)
او جلاكسي اس 4 ميني
يوجد المزيد من الردود, شاهد
جميع الردود
galaxySgenius
2014-03-24 (02:54:50PM)
طبعا كلنا انتقضنا موبايلات كتير
طب لو جاتلك فرصتك انك :-
تصمم موب احلامك - وتقول مميزاته - وياريت تقول ميزة جديدة مش موجودة في اي موبايل تاني
العقول الي اخترعت الموبايلات دي مش احسن من عقولنا
شاركوا بارائكوا مش هتخسروا حاجة
<<<,,
.............ز
طب لو جاتلك فرصتك انك :-
تصمم موب احلامك - وتقول مميزاته - وياريت تقول ميزة جديدة مش موجودة في اي موبايل تاني
العقول الي اخترعت الموبايلات دي مش احسن من عقولنا
شاركوا بارائكوا مش هتخسروا حاجة
<<<,,
.............ز
BlackCrow
2014-03-21 (05:00:36AM)
يوجد موبايل IPhone 4S كسر زيرو نظيف جدآ جدآ , للإستفسار الرجاء إرسال رسالة على الخاص .
iamstubborn
2014-04-21 (02:05:22PM)
3la kam ?
nohayons
2016-07-10 (02:28:30AM)
يا جمعه انا جبت موبيل بلاك برى ٩٧٦٧٨لسه جيبه لس كان نفسى اجيب ايفون وكمان جيبه قسط مش عرفه اعمل اى حد عندو حال
nohayons
2016-07-10 (02:34:09AM)
اهو ده اى نفسى فىمينفعش نبدل هو انا لو عوزه ادخل هنا على طول ازاى
nohayons
2016-07-10 (02:34:15AM)
اهو ده اى نفسى فىمينفعش نبدل هو انا لو عوزه ادخل هنا على طول ازاى
يوجد المزيد من الردود, شاهد
جميع الردود
wekaa
2014-01-24 (11:52:32PM)
محدش يعرف اخر تحديثات موب اي فون 4 وصلت لحد فين ارجو الرد وجزاكم الله خير...
hassan1986
2014-02-12 (07:40:18PM)
I o s 7.04
ahmednasser15
2014-01-01 (09:36:15AM)
ahmedxzxz
2013-12-28 (08:23:06PM)
الموبايل دة معايا ممتاز
midoyazal
2013-12-01 (03:19:26AM)
ماحدش معاه الموبايل ده عايز يبيعه
midoyazal
2013-12-10 (03:36:06AM)
كام جيجا
iamstubborn
2014-04-21 (01:58:55PM)
ana ma3aya el mob dh est3mal 8 shhor bel 3lba we kol 7agto el aslya mafhosh 5arbosh we est3mal 7aremy b 2200
Nice2015
2015-04-14 (11:23:11AM)
عندي أيفون ٤ممتاز و ٣٦ جيجا اسود ٣٢٠٠ جنيه لو يلزمك كلمني
ezz999
2013-11-18 (08:15:03PM)
يا جماعة انا عايز موب يكون سعرة 1500 مع ان يكون شاشة ماتءلش عن 3.5 بوصة و الكاميرا 5 mg وتكون بفلاش وانا هتبءا استهلاكاتي facebook whats app bbm and games معلش علشان طولت بس اولو لي بسرعة نوعو اي وانا عادي بحب sony samsong htc bas


