-
Android
Android OS, v4.2 (Jelly Bean) -
5.5″
5.5 بوصة -
3G
2G / 3G -
8 MP, 32...
-
GB RAM
4 GB, 1 GB RAM -
2500mAh
Li-Po2500 mAh, غير قابلة للازالة -
دعم شرحتين
Dual SIM, (Micro-SIM, dual stand-by)
غير متاح
تقييم المنتج
(557 تقييم)
موصفات Alcatel Pop C9
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 151 x 77.5 x 9.5 mm (5.94 x 3.05 x 0.37 in) |
| الوزن | 189 جرام |
| الألوان بالأسواق | Bluish Black, Cherry Red, Full White, Hot Pink, Fresh Turquoise |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| مساحة الشاشة | 5.5 بوصة |
| دقة الشاشة | 540 x 960 pixels, 16:9 ratio (~200 ppi density) |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | لا |
| دعم GPRS | نعم |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot, DLNA (optional) |
| دعم بلوتوث | v4.0, A2DP |
| GPS دعم | نعم |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 8 MP, 3264 x 2448 pixels, autofocus, LED flash |
| دعم فلاش | نعم |
| كاميرا امامية | نعم |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | microSD, up to 32 GB |
| الذاكرة الداخلية | 4 GB, 1 GB RAM |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نظام التشغيل | Android OS, v4.2 (Jelly Bean) |
| نوع نظام التشغيل | Android |
| CPU | Quad-core 1.3 GHz |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| المتصفح | HTML |
| معلومات عن البطارية | Li-Po2500 mAh, غير قابلة للازالة |
| قدرة البطارية في التحدث | حتي 5 ساعات |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتي 550 ساعة |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | نعم |
| الشريحة | Dual SIM, (Micro-SIM, dual stand-by) |
| نوع النغمات | MP3 |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
| مكان البصمة | لا يوجد |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من الكاتيل
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن Alcatel Pop C9
negm16
2016-08-19 (03:39:19AM)
موبايل وحش جدا اختي بتشتكي منه ويهنج كتيييييير و الكاميرا مهزوزة الاسم انها 8 ميجا هههه ولا 1 ميجا حتي وحش والذاكرة 2 جيجا والفعلية 1 ههههه
hdaiaalsed
2015-06-20 (12:55:40PM)
انا جرببته بقالو اكتر من 3 شهور معايه وهو جميل جدا وممتاذ في النت والكامرا روعه
OMARG
2015-05-18 (09:53:13AM)
التليفون بعد اقل من ثلاثة اشهر ظهر فى الشاشه نقط بيضاء وضعف فى الشبكة وضعف فى WI FI وحرق ثلاث كروت ميمورى وبيعبق وهو على الشاحن وساعات بيعلق عند فتح الباور لازم ادوس اكتر من مرة علشان يفتح وذاكرة الهاتف الداخلية بتهيس بتدينى ذاكرة الهاتف 0 والمتاح 0 المهم ان الفون ده سئ جدا جدا ولما ولما فرمتة ابتدى يشتغل شوية ويهنج شوية ولما روحت فرع شبرا استلمه منى وقالى يمكن الاسكرينة الزجاج هى الى عاملة كدة شلناها وجربة قدامى ولاقاه بيعلق قلى هيتصلح خلال 5 ايام من يوم 9/5 ولما روحت يوم 16/5 قالى لسة ما خلصش بقولة يعنى اية لسه ما خلصش قلى من 5 الى 7 ايام عمل المهم النهاردة 18 ولا حياة لمن تنادى
scorpinsnake
2014-12-16 (10:06:44AM)
السلام عليكم ورحمة الله وبركاتة
برجاء الافادة بخصوص البطارية لو الجهاز هنج مثلاً هعمل ايه ساعتها هروح بيه للضمان ؟! ولا في حاجة للريستارت عشان اي موبيل بيهنج بشيل البطارية واركبها تاني
بالنسبة للامكانيات ماشاء الله انا شايفها ممتازة بس في سخونة قوية في الجهاز ولا العادي
والجهاز ده فيه لمبة اشعارات الصغيرة الي بتنور لو في مكالمات فائتة او رسالة او اي حاجة من دي ؟
بالنسبة لاكسسوارات الموبيل متوفرة ولا هدوخ عليها ( جراب فليب وسكرين مط )
ولو امكن جهاز تاني بنفس المواصفات بس يكون بطارية بتتغير عادي ولمبة اشعارات
وجزاكم الله خيراً
وعليكم السلام ورحمة الله وبركاته
برجاء الافادة بخصوص البطارية لو الجهاز هنج مثلاً هعمل ايه ساعتها هروح بيه للضمان ؟! ولا في حاجة للريستارت عشان اي موبيل بيهنج بشيل البطارية واركبها تاني
بالنسبة للامكانيات ماشاء الله انا شايفها ممتازة بس في سخونة قوية في الجهاز ولا العادي
والجهاز ده فيه لمبة اشعارات الصغيرة الي بتنور لو في مكالمات فائتة او رسالة او اي حاجة من دي ؟
بالنسبة لاكسسوارات الموبيل متوفرة ولا هدوخ عليها ( جراب فليب وسكرين مط )
ولو امكن جهاز تاني بنفس المواصفات بس يكون بطارية بتتغير عادي ولمبة اشعارات
وجزاكم الله خيراً
وعليكم السلام ورحمة الله وبركاته
scorpinsnake
2014-12-16 (09:18:39PM)
لو سمحتم كمان الزراير اللي تحت بتاعة الهو والمنيو والباك بتنور في الضلمة ولا لأ
وشكراً جزيلاً
وشكراً جزيلاً
noory83
2014-11-17 (01:30:58PM)
ياريت اللى معاه الموبايل من فترة يقولنا تقييمه ؟
الصوت و الكاميرا فيهم مشاكل؟
البطاريه بتتشال و لا لأ؟
الصوت و الكاميرا فيهم مشاكل؟
البطاريه بتتشال و لا لأ؟
maielnouby
2014-11-15 (11:19:41AM)
انا لسه جايبة الفون ده امبارح وشايفة انو ممتاز بس كنت عايزة اعرف هو صناعة ايه صينى فعلا ولا ؟
maielnouby
2014-11-15 (01:15:41PM)
بس هبه البطارية بتخلص بسرعة والكاميرا لا بصور بحس انها فيها حاجة مش طبيعية مهزوزه الصورة او بالاخص مش شكلها طبيعى
abozakaria
2014-11-08 (09:33:39PM)
انا روحت اشترى الموب ده النهاردة ولاقيت واحد لسة مشترية وبيجربة لقة السماعة بتخروش والبائع نصحنى انى مشتريش الجهاز واكمل شوية واجيب LG L90
elshaf3y
2014-10-23 (01:48:55AM)
هل يتوفر تحديث كيتكات لهاتف الكاتيل Pop C9
noory83
2014-10-10 (03:38:41AM)
الجهاز شغال معاكم كويس و لا فيه مشاكل؟؟؟؟
ahmedseliem
2014-10-11 (01:26:14AM)
الموبايل انا لسه جايبه امبارح الحمد لله شغال زي الفل شاشة نقية و صوت كويس و سريع ما شاء الله
mahmoudsami
2014-09-26 (02:38:03AM)
السلام عليكم الحمد الله اجبت الموبايل من يومين عاوز اعرف كل الناس اللى هنا معلومة عشان محدش يضحك عليك الموبايل انا اشتريتو من يومين وطلع فى عيب الصوت بتاعو بيخروش وفى زنة وده عيب صناعة مش كل فى الموبيلات عشان كدا لازم تجرب الموبايل كويس اوى اوى اوى وتركزع الصوت الموبايل اشتريتو من مول العرب محل techmart فى مول العرب وجيت اغيرو بعدها بيومن بظبط قلى اطلع ع الضمان وهتلى منو شهادة انو غير صالح وانا اغيرو قلتو لا مش هروح الضمان وبعد مشادة حوالى ساعتين طلبت منو لائحة قانون حماية المستهلك اللى هو فهمهة غلط وبعدين طلبنا ادارة المول وغيرنا الموبايل بعد جدال حوالى سعتين وقتلو انى هعمل محضر ف القسم وهاخد حقى بمشكلة للمحل راح مغيرو اى حد ف ضمان اال 14 يوم يغيرو من المحل وميسبش حقو والحمد الله غيرتو بواحد تانى جديد مفهوش مشاكل فنصيحة شوف موبيلك الاول تمام لو فى زنة متخدوش اذا كنتف 14 يوم غيرو من المحل ومترحش التوكيل رزق الله المحل هو المسؤل يغيرو
ahmedseliem
2014-09-29 (02:45:51PM)
يعني غير كده التليفون شغال معاك تمام و لا في حاجة