-
Android
Android OS, v4.1 (Jelly Bean) -
4.0″
4.0 بوصة -
3G
2G / 3G -
5 MP, 25...
-
GB RAM
4 GB (2.4 GB user available), 512 MB RAM -
1500mAh
Li-Po 1500 mAh قابلة للازالة -
دعم شرحتين
Optional Dual SIM (Micro-SIM, dual stand-by)
غير متاح
تقييم المنتج
(770 تقييم)
موصفات Alcatel One Touch Star
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 117.9 x 60.8 x 9.7 mm (4.64 x 2.39 x 0.38 in) |
| الوزن | 119.5 جرام |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| مساحة الشاشة | 4.0 بوصة |
| دقة الشاشة | 480 x 800 pixels, 5:3 ratio (~233 ppi density) |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| دعم GPRS | نعم |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot, DLNA |
| دعم بلوتوث | v4.0 with A2DP |
| GPS دعم | نعم |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | لا |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 5 MP, 2592х1944 pixels, autofocus, LED flash |
| دعم فلاش | نعم |
| كاميرا امامية | نعم |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | microSD, up to 32 GB |
| الذاكرة الداخلية | 4 GB (2.4 GB user available), 512 MB RAM |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نظام التشغيل | Android OS, v4.1 (Jelly Bean) |
| نوع نظام التشغيل | Android |
| CPU | Dual-core 1 GHz |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS(threaded view), MMS, Email, IM |
| المتصفح | HTML |
| معلومات عن البطارية | Li-Po 1500 mAh قابلة للازالة |
| قدرة البطارية في التحدث | حتي 4:30 ساعات |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتي 300 ساعة |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | نعم |
| الشريحة | Optional Dual SIM (Micro-SIM, dual stand-by) |
| نوع النغمات | MP3, WAVE |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
| مكان البصمة | لا يوجد |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من الكاتيل
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن Alcatel One Touch Star
abdelaleem
2014-12-14 (12:42:06PM)
لو سمحت انا معايا موبايل الكاتيل ون تاتش ستار
وكنت عاوز ابيعة
هوا حالته جيدة
كنت عاوز اعرف ممكن ابيعة بسعر كام
والاماكن اللي ممكن ابيعة فيها
وشكرا
وكنت عاوز ابيعة
هوا حالته جيدة
كنت عاوز اعرف ممكن ابيعة بسعر كام
والاماكن اللي ممكن ابيعة فيها
وشكرا
merobig
2014-08-03 (03:35:46PM)
يارب نشوف تحديث رسمى للموبايل دا من الشركة الأم
قبل ما نزهق وبيعه
قبل ما نزهق وبيعه
merobig
2014-06-27 (11:20:34AM)
اخبى الحبيب ستار 1 كل عام وانتم بخير ويعود عليك وعلينا رمضان بخير .. ايييه اخبار الكاتيل وان تاتش ستار معاك دلوقتى ؟ :) وياترى بعته وللا لسه ؟ :) ربنا يبارك لك فيه ويرزقك بالافضل دايمن ... ايه يا باشا ؟ مفيش اخبار عن اى تحديث للاندرويد ليه ؟ او حتى روم مطبوخ ليه كده يكون على مزاجك وتثق فيه؟ اتمنى لك كل خير :) وربنا يوفقك
Star1
2014-06-28 (03:43:04AM)
كل عام وانتم بخير ورمضان كريم يعود عليك وعلينا بالخير والبركات يا رب .. الموبايل زي الفل الحمد لله ومش ناوي ابيعه لانه جهاز بالأناقة والخامات دي يستحق الاقتناء .. ربنا يكرمك ... انا شغال في الروم لكن عندي مشاكل في بعض التعريفات .. كمان معنديش غير الموديل 6010x .. عموما وانا بتصفح لقيت كذا روم مطبوخة للجهاز ... لكني لم أختبر أي منها ... وما اعتقدش هختبرها .. فأرجوكم ال يجرب يكون عامل باك آب للداتا والروم الاصلى وعارف هو بيعمل ايه .. انا مش مسئول .. الرومات في موقع روسي ..ودا رابط للموضوع المجمع :
merobig
2014-07-26 (01:18:54AM)
مستشارنا الفنى Star1
وحشتنا... ووحشنا معلوماتك الجميله
كنت عايز اعرف مكان مضمون اجيب منه بطاريه للموبايل دا .. وياريت لو فيه اسم لمحل و عنوانه بالتفصيل وتليفونه
وياريت بردو تقولى هيكون السعر فى حدود كام؟
وشكرا ليك وكل عام وانت بخير ..
صحيح اخبار التحديث للموبايل دا ايه ؟ يا ترى فيه امل ؟
وحشتنا... ووحشنا معلوماتك الجميله
كنت عايز اعرف مكان مضمون اجيب منه بطاريه للموبايل دا .. وياريت لو فيه اسم لمحل و عنوانه بالتفصيل وتليفونه
وياريت بردو تقولى هيكون السعر فى حدود كام؟
وشكرا ليك وكل عام وانت بخير ..
صحيح اخبار التحديث للموبايل دا ايه ؟ يا ترى فيه امل ؟
Star1
2014-07-28 (07:05:20AM)
تم الرد على كل الرسائل الخاصة .. وعيد سعيد كل سنة وانتم طيبين :)
ZeroTheKing
2014-06-10 (04:52:05PM)
السلام عليكم ياشباب
انا عندي الموبايل ده من 8 شهور وامكانياته ممتازة -بالنسبة لاستخدامي-
بس دلوقتي من حوالي شهر وقع وقعة محترمة جدااااااااااا وشاشته اتكسرت وقطع النفس :(
معدش بينور بس بيشتغل صوت
انا بقالي كتير بلف عشان اصلحه بس مش لاقية قطع غياااااااااااااااار
بالله عليكم حد يعرف مكان كويس يتغير فيه الشاشة؟؟؟
وجزاكم الله خيرا :)
انا عندي الموبايل ده من 8 شهور وامكانياته ممتازة -بالنسبة لاستخدامي-
بس دلوقتي من حوالي شهر وقع وقعة محترمة جدااااااااااا وشاشته اتكسرت وقطع النفس :(
معدش بينور بس بيشتغل صوت
انا بقالي كتير بلف عشان اصلحه بس مش لاقية قطع غياااااااااااااااار
بالله عليكم حد يعرف مكان كويس يتغير فيه الشاشة؟؟؟
وجزاكم الله خيرا :)
ZeroTheKing
2014-06-11 (06:24:07PM)
جزاك الله خيرا على الرد :)
الضمان خلص ومش لاقية الورقة كمان
اعمل ايه؟؟
الضمان خلص ومش لاقية الورقة كمان
اعمل ايه؟؟
Star1
2014-06-11 (10:17:21PM)
في كل الأحوال رزق الله هو وكيل الكاتيل ... حضرتك هتتصلي بالفرع وتوضحي لهم ان الضمان خلص .. و توضحي ان الشاشة اتكسرت .. وتقدر تستفسري عن التكاليف قبل ما تنزلي .. بالتوفيق
ZeroTheKing
2014-06-16 (10:18:54AM)
متشكرا جداااااااااااااااااااااا :)
يوجد المزيد من الردود, شاهد
جميع الردود
merobig
2014-03-26 (04:44:13PM)
انت فيين يا باشا؟ وليهبقالك فترة مش بتكتب هنا ؟
لعل المانع يكون خير
لعل المانع يكون خير
merobig
2014-03-26 (04:45:15PM)
تحية لاخونا صاحب المواضيع الجامدة Star1
Star1
2014-03-26 (04:52:54PM)
ربنا يخليك دايما ذوق .. ابدا أنا شايف بس ان عدد مستخدمي التليفون مش كبير ... وواضح انه مش منتشر :) .. .بحاول ارد على اي استفسار ولو عندك حضرتك أي طلب في الاندرويد او التطبيقات او أي شيء له علاقة بالموبايل تحت أمرك
shadybadawy
2014-03-22 (01:18:58AM)
الاستاذ star 1 كنت عايز سوفت وير لالكاتيل ايدول مينى مع الشرح بعد اذنك
Star1
2014-03-04 (06:12:26PM)
Star1
2014-02-27 (01:53:17AM)
merobig
2014-02-27 (11:23:42AM)
شكرا Star1 وفى انتظار المزيد
Star1
2014-02-27 (02:15:49PM)
الشكر لله يا صديقي .. تم اضافة عيوب الاصدار الي التدوينة ... وسيتم اضافة كل جديد تباعا ان شاء الله :)
taker
2014-02-18 (02:53:18AM)
الاخ الغالى Star1 , انا اللى كنت بستفسر عن موبايل سناب وانت قولتلى شوف هوواى g610 ,
انا كنت مرتاح للاسناب , لكن لما عرفت انه بخط واحد ومشكلة البطارية صرفت نظر عنه ,
والاكس بوب برده مشاكله كتير وحاولت ابعد عنه , فكرت فى الـ LG بالصدفه هنا ع المنتدى ولقيت حد حاطط خلفيه لفون ابيض وعرفت فى الآخر انه optimus L7 P715 dual , الفون ده عجبنى جدا وكنت ناوى اشتريه بأى طريقة وكفايه انه كورى بس كنت عايز منه الابيض , لفيت مصر كلها والوكيل على الابيض مفيش منه غير الاسود , وصرفت نظر تانى , بس اللى فى المحل قالى شوف الفون الابيض ده هوواى g610 وده نفس الفون اللى انت قولتلى عليه ,
بامانه يا ريت تقولى الفون ده عامل ايه , انا مقلق من موضوع انه شركة مش معروفة , هو قالى معاه ضمان دلتا , انت ايه رأيك فى الفون وشوفته فين , يعنى كان ليك خبرة معاه ولا ايه وشكرا جزيلاً مقدماً يا باشا ,
انا كنت مرتاح للاسناب , لكن لما عرفت انه بخط واحد ومشكلة البطارية صرفت نظر عنه ,
والاكس بوب برده مشاكله كتير وحاولت ابعد عنه , فكرت فى الـ LG بالصدفه هنا ع المنتدى ولقيت حد حاطط خلفيه لفون ابيض وعرفت فى الآخر انه optimus L7 P715 dual , الفون ده عجبنى جدا وكنت ناوى اشتريه بأى طريقة وكفايه انه كورى بس كنت عايز منه الابيض , لفيت مصر كلها والوكيل على الابيض مفيش منه غير الاسود , وصرفت نظر تانى , بس اللى فى المحل قالى شوف الفون الابيض ده هوواى g610 وده نفس الفون اللى انت قولتلى عليه ,
بامانه يا ريت تقولى الفون ده عامل ايه , انا مقلق من موضوع انه شركة مش معروفة , هو قالى معاه ضمان دلتا , انت ايه رأيك فى الفون وشوفته فين , يعنى كان ليك خبرة معاه ولا ايه وشكرا جزيلاً مقدماً يا باشا ,
taker
2014-02-18 (02:41:36PM)
انا معاك فى كل كلمة قولتها , امكانياته روعة بس فعلا شكله وحش إلى حد ما خاصة الـ 4 حواف واخدين ( curve ) مبوظ شكل الموبايل , يعنى انا شوفت y511 شكله حلو جدا من الحواف زى الكاتل اكس بوب ,
الحاجة التانية فعلا واجهة المستخدم , شوفتله كام فيديو ع اليوتيوب , فى ولد وبنت صينيين ظاهرين فى خلفية الفون وده برده مبوظة شكله ,
الحاجة التانية فعلا واجهة المستخدم , شوفتله كام فيديو ع اليوتيوب , فى ولد وبنت صينيين ظاهرين فى خلفية الفون وده برده مبوظة شكله ,
titooooo
2014-07-21 (05:38:42AM)
يا جماعة انا عايز الموبيل دة وان تاتش استار بس عايز منو اللون الاسود وشووظهر لانى فى المحلات الى عندنا الاسودد منو ظهرو لونو بيبقا رمادى وبيقولو انو كدة اسود ارجوكم لو حد يقدر يسعدنى يا ريت يكلمنى على الموبيل دة 01009815706 لانى بدخل على الموقع دة كل فتر فا ممكن مشوف الرد ارجو الاهتمام
ahmedfadle
2014-02-13 (01:14:14PM)
مفاجاة من العياااااااااااار التقيل
اهداااااااااااء من هارد الاحلى اخوات واصحاب فى الدنيا
طريقة تشغيل باقة نت فودافون مجااااااااانا لمدة شهر
ملحوظة
علشان تجرب تعمل كدة لازم يكون ممعكشى رصيد علشان ممكن الشركة. تسحبوا منك
الخطوات بالترتيب:-
1-اعمل الكود الاتى #0*2000* ثم اضغط اتصال
2-اعمل الكود الاتى #2053*
ودة سكرين اخر لتشغيل الباقة مجانا والله
تحياتى ليكم جميعا ومبروك عليكم الباقة
#منقوله من استاذ/Hard Time
اهداااااااااااء من هارد الاحلى اخوات واصحاب فى الدنيا
طريقة تشغيل باقة نت فودافون مجااااااااانا لمدة شهر
ملحوظة
علشان تجرب تعمل كدة لازم يكون ممعكشى رصيد علشان ممكن الشركة. تسحبوا منك
الخطوات بالترتيب:-
1-اعمل الكود الاتى #0*2000* ثم اضغط اتصال
2-اعمل الكود الاتى #2053*
ودة سكرين اخر لتشغيل الباقة مجانا والله
تحياتى ليكم جميعا ومبروك عليكم الباقة
#منقوله من استاذ/Hard Time