-
Android
Android OS, v4.2 (Jelly Bean) -
4.5″
4.5 بوصة -
3G
2G / 3G -
8 MP, 32...
-
GB RAM
4 GB (2.4 GB user available), 1 GB RAM -
1800mAh
Li-Po 1800 mAh, قابلة للازالة -
دعم شرحتين
Optional dual SIM (Micro-SIM)
غير متاح
تقييم المنتج
(783 تقييم)
موصفات Alcatel One Touch Snap
| الموصفات الاساسية | |
|---|---|
| الحجم | 130.3 x 67 x 9 mm (5.13 x 2.64 x 0.35 in) |
| الوزن | غير محدد |
| الألوان بالأسواق | فضي,ابيض |
| الشاشة | |
|---|---|
| نوع الشاشة | Capacitive touchscreen, 16M colors |
| مساحة الشاشة | 4.5 بوصة |
| دقة الشاشة | 540 x 960 pixels, 16:9 ratio (~245 ppi density) |
| دعم اللمس المتعدد | لا |
| الشبكة | |
|---|---|
| دعم 2G | نعم |
| دعم 3G | نعم |
| دعم 4G-LTE | لا |
| دعم 5G | لا |
| دعم HSCSD | لا |
| دعم EDGE | نعم |
| دعم GPRS | نعم |
| الاتصال | |
|---|---|
| دعم WLAN | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi hotspot |
| دعم بلوتوث | v4.0 with A2DP |
| GPS دعم | نعم |
| NFC دعم | لا |
| دعم راديو Fm | نعم |
| دعم USB | نعم |
| معلومات عن الكاميرا | |
|---|---|
| دعم الكاميرا | 8 MP, 3264 x 2448 pixels, autofocus, LED flash |
| دعم فلاش | نعم |
| كاميرا امامية | نعم |
| مساحة الذاكرة | |
|---|---|
| الذاكرة الخارجية | microSD, up to 32 GB |
| الذاكرة الداخلية | 4 GB (2.4 GB user available), 1 GB RAM |
| نظام التشغيل | |
|---|---|
| نظام التشغيل | Android OS, v4.2 (Jelly Bean) |
| نوع نظام التشغيل | Android |
| CPU | Quad-core 1.2 GHz |
| معلومات أخري | |
|---|---|
| الرسائل | SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM |
| المتصفح | HTML |
| معلومات عن البطارية | Li-Po 1800 mAh, قابلة للازالة |
| قدرة البطارية في التحدث | حتي 7 ساعات |
| قردة البطارية في الوضع العادي | حتي 340 ساعة |
| الخصائص | |
|---|---|
| دعم شرحتين | نعم |
| الشريحة | Optional dual SIM (Micro-SIM) |
| نوع النغمات | MP3 |
| مخرج صوت 3.5mm jack | نعم |
| الاهتزاز | نعم |
| دعم انفراريد | لا |
| حماية بالبصمة Fingerprint | لا |
| مكان البصمة | لا يوجد |
ملحوظة : لا يمكننا ان نضمن ان تكون المعلومات
في هذه الصفحه صحيحة 100%
أحدث موبايلات من الكاتيل
Info
تلك الخدمة مخصصة للأعضاء فقط
التسجيل بالموقع
حتي تسطيع الاستفادة و المشاركة في الموقع يجب ان يكون لديك حساب علي موقعنا. خطوات بسيطة يمكننا من خلالها انشاء حساب علي موقعنا.
انشاء حساب جديددخول الاعضاء
اذا كان يتوفر لديك حساب علي موقعنا يمكنك تسجيل الدخول بحسابك مباشرة.
دخول الاعضاء
أو الدخول السريع عبر
مواضيع و اراء عن Alcatel One Touch Snap
AbdallahWhaiba
2014-12-21 (09:54:40PM)
لو سمحتوا .. انا اشتريت الموبايل من شهور .. وكان كويس جدا مفيهوش أى مشكلة .. و فى مرة كنت بستخدمه عادى .. و حطيته فى جيبى .. ولما روحت و بطلعه لقيته فصل خالص .. ومش بيستجيب لأى حاجة .. سواء للشحن .. او زرار الباور او اى حاجة تانية .. انا لسه ماودتهوش للضمان .. لانى بعيد القاهرة و اسكندرية .. فكنت عاوز اعرف قبل ماروح .. هل المشكلة فى السوفت وير ولا البطارية ولا بوردة الموبايل .. يا ريت لو حد يعرف يقولى ضرورى .. وشكرا .
mahmoudhosny25
2014-11-24 (02:03:48PM)
انا محتاج موبيل يكون بيستحمل الشغل الكتير عليه الموبيل ده بيستحمل ولا هيهنج بعد شهرين وانى افضل فى تحمل الشغل الكتير من غير ما التاتش يبوظ او يهنج كتير هو ولا نوكيا x2
Mishoshow
2014-10-31 (12:56:33AM)
لو سمحتوا لو حد يعرف بس يقولي ازاي ابعت واستقبال Wifi Direct.مع العلم اني بعرف اجيبه واعرف اعمل ربط بين الموبيلين بس بمعرفش ابعت ولا استقبل؟؟؟
mohamedadel1983
2014-10-25 (12:20:57AM)
لو سمحتوا لو حد يعرف بس يقولي ازاي ابعت واستقبال بواي فاي مباشر. بدل البلوتوث زي السامسونج مع العلم اني بعرف اجيبه واعرف اعمل ربط بين الموبيلين بس بمعرفش ابعت ولا استقبل
medo2014
2014-08-12 (12:52:25PM)
انا معايا الموبيل ده بس فيه مشكلة بتواجهنى وهى انه بيفصل منى كل شوية وعشان اشغله ادوس على زرار التشغيل حوالى 7 ثوانى عايز اعرف ايه سبب المشكلة وهل هى تستدعى اوديه التوكيل يريد حد يجاوبنى
ahmed90
2014-08-07 (06:30:29AM)
يا جماعة انا عايز اشتريه بس رحت للافوكاتو قالي ان الموبايل ده مبقاش ينزل فارجو الرد
yahia123
2014-08-02 (07:43:27PM)
لسه جايب الفون ده من يومين والفلاش تلقائي دايما هوا كدا عادي
ولا في حل ارجو الرد بسرعة
ولا في حل ارجو الرد بسرعة
nighetspy
2014-08-02 (08:59:25PM)
عادى يامان ممكن تغيرة هتلاقى ايكونة كدا عند التصوير عاملة زى الرعد وعليها حرف a دوس عليها وغير الاوضاع
yahia123
2014-08-02 (11:30:56PM)
بعملها تلقائي ساعات بيعمل وساعات لأ واعمله ف وضع التشغيل مبيشتغلش خالص
ولا في اي وضع ف ايه الحل
ولا في اي وضع ف ايه الحل
vetamrew
2014-08-06 (05:40:50AM)
هناك مشكلة بالفعل في هذا الموبايل
أنا أعاني من نفس المشكلة
الحل:
لا تشغل الكشاف نهائيا
واعمل ريستارت للجهاز والفلاش حايشتغل مظبوط
أنا أعاني من نفس المشكلة
الحل:
لا تشغل الكشاف نهائيا
واعمل ريستارت للجهاز والفلاش حايشتغل مظبوط
ahmed90
2014-08-07 (06:24:07AM)
انت جيبته منين عشان عايز اجيبو ورحت للافوكاتو قالي انه مبقاش ينزل
يوجد المزيد من الردود, شاهد
جميع الردود
ahmaedgamal
2014-07-11 (09:33:35PM)
معايا بكون متصل شريحه 1انترنت ليه الشريحه التانيه بيكون غير متاح لما حد يتصل علي شريحه2
Xpop
Xpop
zyadaly
2014-06-09 (12:55:30AM)
يا جماعه انا معايا الكاتيل سناب و هو ممتاز و ملهوش اي عيب
بس المشكله انه وقع مني و التاتش اتكسر
هل حد يعرف مكان اصلحه فيه يبقى عنده التاتش بتاعه ؟
(غير الضمان بتاع رزق الله طبعا)
بس المشكله انه وقع مني و التاتش اتكسر
هل حد يعرف مكان اصلحه فيه يبقى عنده التاتش بتاعه ؟
(غير الضمان بتاع رزق الله طبعا)
Herolegends
2014-06-28 (02:19:50AM)
معايا التلفون ده للبيع alcatel sanp لسه فضلو فى الضمان 6 شهور بكل مشتملاته زيرو مع 2 كافر ليه وسكرين للشاشه.موبيل ممتاز والله كاميرا ممتازه منزل عليه جاتا سان اندروس وفيفا 2014 وشغلين بدون تقطيع ولا سخونه وهتجرب كل ده وهتشوف.سبب البيع جالى note3 من بره ;)
السعر 1100 قابل للتفاوض.للتواصل 01004754815
السعر 1100 قابل للتفاوض.للتواصل 01004754815
shadytalaat
2014-05-20 (09:30:49PM)
a5oya 3ayez ygeb mobile ykon gamd w shaklo 7lw f hal el mobile da kways wla fe 7aga a7san hoa momken ydfa3 l7d 2000LE
jamesbond007
2014-06-24 (10:32:16PM)
بص هو سعره كويس للامكانيات ديه لو عاوز ماركه تانيه فيه sony xperia m2 بس بخط واحد ب 2000 جنيه وفيه sony xperia c 1900 جنيه بخطين
