Kaip sužinojote apie galvos odos vėsinimą?
Onkologų pateikta informacija. Išsakiau savo susirūpinimą dėl plaukų slinkimo gydymo metu. Nuo vaikystės visada turėjau ilgus plaukus, ir būtų labai skaudu ir liūdna juos prarasti.
Ar jūsų galvos odos vėsinimas buvo toks, kokio tikėjotės?
Taip. Kartais šiek tiek skaudėdavo spaudimas, bet tai buvo pakenčiama, ir aš mieliau jausčiau skausmą, nei neturėčiau plaukų.
Ar kada nors jautėte poreikį dėvėti peruką, skrybėlę ar galvos apdangalą gydymo metu arba po jo?
Ne. Nusipirkau kelis perukus, bet po procedūros peruko neprireikė.
Kaip vertinate savo galvos odos vėsinimo patirtį?
Tai tikrai padėjo mano moralei. Vien mintis apie plaukų slinkimą buvo be galo slegianti, ir aš buvau labai dėkinga, kad buvo produktas ar sprendimas, išsklaidžiusis mano nerimą dėl plaukų slinkimo. Kaip moteriai, kuri nuolat kalba viešai ir bendrauja su kitais, plaukų netekimas būtų buvęs tiesiog siaubingas...
Ar rekomenduotumėte galvos odos vėsinimą kitiems?
Tikrai taip daryčiau. Gerąją žinią apie galvos odos vėsinimą skleidžiu visiems, su kuriais susitinku – bažnyčioje, profesiniuose renginiuose ir darbe. Skatinau žmones papasakoti visiems, ką pažįsta, jei kada nors prireiktų išsaugoti dėl vėžio slinkusius plaukus.
Gydymo vaizdai

