Jak jste se dozvěděli o chlazení pokožky hlavy?
Informace poskytnuté onkology. Vyjádřila jsem se k problému s vypadáváním vlasů během léčby. Od dětství jsem měla dlouhé vlasy a bylo by pro mě velmi zničující a depresivní o ně přijít.
Byl váš zážitek z chlazení pokožky hlavy takový, jak jste očekávali?
Ano. To napětí občas trochu bolelo, ale dalo se to snést a raději bych cítila bolest, než abych neměla vlasy.
Cítili jste někdy potřebu nosit paruku, klobouk nebo pokrývku hlavy během léčby nebo po ní?
Ne. Koupila jsem si pár paruk, ale po ošetření jsem paruku nepotřebovala.
Jak vnímáte svůj zážitek z ochlazování pokožky hlavy?
Rozhodně mi to pomohlo zlepšit morálku. Už jen pomyšlení na ztrátu vlasů bylo dost deprimující a byla jsem tak vděčná, že existoval produkt nebo řešení mých obav z vypadávání vlasů. Pro ženu, která neustále vystupuje na veřejnosti a navazuje kontakty, by ztráta vlasů byla prostě zničující...
Doporučil byste chlazení pokožky hlavy ostatním?
Určitě bych to udělala. Dobrou zprávu o ochlazování pokožky hlavy jsem šířila mezi všechny, které potkávám, v kostele, na profesních akcích i v práci. Povzbuzovala jsem lidi, aby o tom řekli všem, které znají, pro případ, že by někdy potřebovali řešit vypadávání vlasů v důsledku léčby rakoviny.
Obrázky léčby

